השכרת רכבים מסחריים ומשאיות

השכרת רכב מסחרי בקל אוטו

לקוחות פרטיים רבים, זקוקים לרכב מסחרי לתקופה קצרה, אם מדובר בהובלה של כמה פריטים במעבר דירה או לטיול של כמה ימים בארץ וזאת בלי לבקש טובה מהחבר, השכן או בן משפחה. השכרת רכב מסחרי מחברת השכרת רכב יכול להיות פתרון אידאלי למגוון מטרות אך חשוב מאוד שתבצעו השוואת מחירים לפני שאתם משכירים רכב מסחרי אנחנו בטוחים שגם אתם תגלו שמחיר אטרקטיבי תוכלו למצוא בקל אוטו.
 

פתרון לחברות ועסקים

השכרת רכב מסחרי יכולה להיות פתרון ראוי גם לחברות רבות אשר מעסיקות שליחים או סוכנים אשר זקוקים לרכבים גדולים יותר אם צמדובר על שינוע סחורות ואם מדובר על הסעת עובדים. גם בתי עסק קטנים שמתחילים לשגשג ומקבלים פרויקטים זמניים או הזמנות, כאשר יש לחץ והצורך בשינוע באמצעות רכב מסחרי לתקופות אלה גובר, הפתרון הטוב ביותר הינו  רכב מסחרי להשכרה.

השכרת רכב מסחרי למטרת עסקים

 
קיימים מספר יתרונות בהזמנת השכרת רכב מסחרי בקל אוטו. ראשית אין התחייבות מראש להשכרת הרכב לתקופה ארוכה, כך שמי שמעוניין לשכור את הרכב המסחרי לתקופה קצרה, יוכל לעשות זאת. היתרון הבולט השני הוא, שהמחיר של השכרת הרכב כולל גם תחזוקה מלאה וטיפולים לרכב, ביטוח חובה הכולל גם ביטוח צד ג' וגם שירותי גרירה. חברת קל אוטו מציעה את כל התנאים הטובים והמשתלמים ביותר לחברות ואנשים פרטיים המעוניינים לשכור רכב מסחרי לכל תקופה שהיא. תוכלו לשכור את הרכב באמצעות האתר של החברה ולמצוא מחירים זולים יותר מאשר בדלפק החברה.
 
קל אוטו עם ניסיון של שנים רבות ומחזיקה בצי רכבים מורשים, אשר יוכל להתאים לכל לקוח. קבוצת קל אוטו, כוללת סניפים עם פריסה ארצית מדן ועד אילת. החברה משכירה ומציעה גם ליסינג תפעולי , ליסינג פרטי ומימוני לחברות ואנשים פרטיים והיא אף עוסקת במכירה של רכבים חדשים ויד שנייה, כאשר כול הרכבים מטופלים ומתוחזקים היטב.
 

מהו היתרון המשמעותי ביותר של השכרת רכב מסחרי?

היתרון המשמעותי של השכרת רכב מסחרי לעסקים הוא שאין התחייבות מראש לתקופה ארוכה ברוב המקרים, כך שניתן לשכור רכב מסחרי לתקופת הזמן הנדרשת ולאחר מכן להאריך את תקופת ההשכרה במידת הצורך. 

עסקה של השכרת רכב לעסקים כוללת לרוב את כל עליות האחזקה והשירותים לרכב, למעט הוצאות דלק:
  • תחזוקה מלאה - תיקונים וטיפולים לרכב.
  • כיסוי ביטוחי (ביטוח חובה,מקיף וביטוח צד ג').
  • שירותי דרך וגרירה ושירותי נהגים של קל אוטו.
  • רכב חליפי.
השכרת רכב מסחרי
 
קל אוטו מציעה מגוון סוגי רכב מסחרי להשכרה, כגון טנדרונים וטנדרים לכל מטרה, במחירים אטרקטיביים ובתנאים מצוינים. 
  
מוקד הזמנות ארצי- השכרת רכב מסחרי 03-7912011 
האתר מאובטח בתקן הבינלאומי המחמיר PCI 
eWave