מגזין רכב קל אוטו

חצי רכב פלוס - צרכנות רכב נכונה 


אנו מציעים מגוון של מכוניות מצי הרכב שלנו – מכוניות שטופלו על ידינו ועברו השבחה מקיפה – העניין הוא קנייה בתשלומים: מחירו של הרכב מלכתחילה אינו גבוה: אנו מאפשרים לכם לעלות על הכביש במכונית זולה. אך גם זה לא העניין העיקרי: מה שחשוב הוא פריסת התשלומים והמקדמה: אנו מאפשרים לשלם סכום כסף יחסית נמוך, אלפי שקלים בלבד, ולאחר מכן לשלם סכומים נוספים בגובה ידוע מראש  מאות שקלים בלבד מדי חודש – ולצאת עם מכונית חדשה.

לקריאת המאמר המלא >>

קניית רכב יד שנייה 

אתם מחפשים רכב מסוג יונדאי טוסון 30i או הונדה סיוויק? תוכלו לצפות ברכבי יד שנייה הנמצאים באתר. תוכלו להתרשם מהמפרט הטכני שלהם ואת המחיר הדרוש על כל רכב ורכב. עוד יתרון  נוסף, הינו נושא המימון, כך שתוכלו למצוא תנאי מימון נוחים במיוחד.

לקריאת המאמר המלא >>

ליסינג פרטי או ליסינג תפעולי

ליסינג פרטי הינו חוזה של השכרת רכב. הנהג משלם סכום שכולל רק את השימוש ברכב לתקופה של 3 שנים לערך. אין בליסינג פרטי את היתרונות הגלומים בשיטת ליסינג תפעולי.

לקריאת המאמר המלא >>

יתרונות ליסינג פרטי

ליסינג פרטי מאפשר ללקוחות לנסוע ברכב חדיש ולשלם עליו בהתאם לכיסם. במסלול זה נהוג לשלם מקדמה ראשונית על סכום קבוע וידוע מראש ועליה להוסיף סכום חודשי. ישנן חברות ליסינג אשר מוסיפות על התשלום החודשי את עלות ירידת הערך של הרכב וישנן חברות שלא.

לקריאת המאמר המלא >>

קנייה והשכרת רכבים מסחריים 

השכרת רכב נחשבת כהוצאה מוכרת. ולרוב היא מתאימה לחברה חדשה שזקוקה לרכבים מסחריים שעדיין לא רכשה  רכבים בעבר. אך השכרת רכבים מסחריים יכולה להתאים לשוק הפרטי למגוון צרכים.

לקריאת המאמר המלא >>

איך בוחרים ליסינג פרטי? 

ליסינג פרטי, הינו למעשה מימון לרכישת רכב חדש לטווח ארוך. זוהי שיטה להחכרה ארוכת טווח, אשר גורמת לעסקה להיות משתלמת לבעלי רכב פרטיים. למידע נוסף על ליסינג פרטי לרכבים.

לקריאת המאמר המלא >>

השוואת מחירים בעת השכרת רכב

היום הכול הפך להיות קל יותר וכאשר אנו מעוניינים לבצע השוואת מחירי השכרת רכב בארץ, בלחיצת כפתור מחשב או בטלפון החכם, נוכל למצוא את התוצאות הרצויות לנו. גם אם ההצעה הראשונה שתקבלו תיראה לכם די מפתה, מומלץ לערוך השוואת מחירים מקיפה, כאשר בסופו של דבר תניב תוצאות משביעות רצון. ההבדלים בין חברות השכרת הרכב בארץ באים לידי ביטוי בסוגי הרכבים, תנאי ההשכרה, גמישות בתקופת ההשכרה אם ליום, לשבוע או לשנה.
 

השכרת רכב לטווח ארוך

שוקלים לקנות רכב חדש, ומחפשים את הפיתרון האלגנטי והנוח ביותר? הרשו לנו לספר לכם על פיתרון נוח וגמיש, שהולך ונהיה זמין ופופולארי - השכרת רכב לטווח ארוך. כמה מילים על היתרונות של השכרת רכב לטווח ארוך, ומדוע כדאי לכם לשקול את האפשרות הזו ברצינות.
 

לקריאת המאמר המלא >>

ליסינג פרטי בתנאים מעולים

היתרון הנוסף של ליסינג מימוני, הוא שלא צריך להתעסק במכירת הרכב, היות שחברת הליסינג תעשה זאת עבורכם ואתם תוכלו לעבור לרכב הבא שלכם. רוצים רכב חדש בעסקת טרייד אין בתנאים מצויינים? כנסו למאמר הבא.
 
 

השוואת רכבים חדשים

מחפשים קניית רכב חדש, זה די נדיר למצוא בקטלוג, מספר רכבים מאותו הדגם  ובאותו מחיר  לכן, יש לבצע השוואת רכבים מעמיקה לפני הרכישה.
 
 

השכרת רכב לטווח קצר

מחירי השכרת רכב יורדים, עובדה זו, גרמה לצעירים רבים שמתקשים להתמודד על עלויות היום יום, לחשוב פעמיים אם להחזיק רכב פרטי בבעלותם. בעת האחרונה, השכרת רכב הופכת לזמינה ושימושית יותר, במיוחד לאור ההוזלה הממשית במחירים.

לקריאת המאמר המלא >>

מכונית חדישה ונגישה

מכונית חדישה ונגישה: בסך הכול, בכל הקשור לרכישת רכב חדש, אנו לא רוצים יותר מדי: אנו רוצים מכונית שתהיה בטוחה, נוחה, אמינה וזולה. רבים חושבים שמדובר בתכונות שניתן לקבל ממכונית רק אם ניגשים לסוכנות רכב ומשכיבים עשרות אלפי שקלים על הכביש, אך זוהי טעות: ניתן לנסוע במכונית חדישה, טובה ואמינה גם באמצעים אחרים: בשיטת "חצי רכב פלוס", אנו מציעים רכבים מצי הליסינג שלנו, שעברו השבחה וטיוב, במחירים שווים לכל כיס. 

מכתב פתוח לנהגים בישראל

רובכם לא מכירים אותי, שמי שמוליק קליין ואני הבעלים של קבוצת קל אוטו, מה שאתם לא יודעים זה שאנחנו היינו הראשונים להציע לציבור בישראל רכבי 0 ק"מ יד ראשונה במחירים נמוכים בעשרות אחוזים ממחירי מחירון של היבואנים. בעצם העברנו לידי הצרכנים את ההנחות שאנחנו, חברות הליסינג, מקבלות.

השכרת רכב לחודש

עולם הרכב עובר טלטלה משמעותית בשנים האחרונות. אחת הטלטלות הללו היא שלעתים מגלים כי משתלם יותר לשכור רכב נוסף לתקופה בה אתם זקוקים לשני רכבים למשפחה או לעסק ולא לרכוש רכב חדש. קל אוטו מציעה מגוון רחב של פתרונות המותאמים לכל כיס ולכל צורך. השכרת רכב בחברה מאפשרת השכרת רכבים לתקופות זמן מגוונות החל מימים בודדים ואף השכרת רכב לחודש ימים ובמחיר ללא תחרות.

השכרת רכב לשבוע

במצב הכלכלי של היום, לא כל משפחה יכולה לרכוש רכב לכן חשוב לדעת שישנה אפשרות של השכרת רכב במחירים אטרקטיביים ביותר. בנוסף ישנה אפשרות להשכיר רכב לשבוע, כאשר מעוניינים לצאת לטיול או חופשה קצרה. גם כשיש לכם רכב קטן ואתם מתכננים לצאת כשתי משפחות לטיול, כדאי לחסוך ולשכור רכב נוסף או רכב אחד גדול לשתי המשפחות שיוכל לחסוך לכם יציאה בשני רכבים.

השכרת רכב 7 מקומות

בקל אוטו ניתן להשכיר גם רכבים פרטיים וגם רכב 7 מקומות. קבוצת קל אוטו מתמחה בשירותי השכרת רכב לתיירים, לעסקים ולפרטיים, לכל מטרה ולתקופות זמן קצרות או ארוכות. החברה מחזיקה צי רכבים גדול ומגוון הכולל בין השאר רכבים מתקדמים ובטיחותיים. באתר קל אוטו תוכלו להזמין בקליק רכב פנאי שטח או מיני ואן עם 7 מקומות הכולל מיזוג אוויר עוצמתי, אבזור עשיר ותא מטען גדול. 

משאיות למכירה

קבוצת קל אוטו היא מהחברות המובילות בענף הרכב בישראל, בין השאר החברה מתמחה במכירת כל סוגי הרכבים, לרבות משאיות ומסחריות, ממיטב מותגי הרכב ובתנאי תשלום נוחים. בשנת 2009 הוקמה בקבוצת קל אוטו חברת בת הנקראת "קל אוטו הובלה ולוגיסטיקה", החברה מספקת פתרונות מתקדמים ללקוחותיה, ניתן לשכור משאיות ורכבי עבודה, לרכוש משאיות למכירה יד שניה או ראשונה ולקנות רכבי עבודה ומשאיות קלות וכבדות בליסינג. כחברה מובילה בתחומה מציעה קל אוטו הובלה ולוגיסטיקה מענה מקצועי ומותאם אישית לצרכי ולדרישות הלקוח.

השוואת השכרת רכב

רבים מהישראלים, מצאו כי אחזקת רכב פרטי זה לא עסק זול. ירידת הערך של רכב שנקנה בסכום גבוה, טיפולים במוסך, טסט, ביטוח, כל הנתונים הללו, הפכו להיות ממש לא כלכליים, כמכלול ההחלטה של רכישת רכב חדש אבל מה קורה כאשר אדם מסוים מקבל עבודה שיש בה נסיעות רבות וללא רכב אמין. איך הוא אמור להגיע ליעדים השונים של פרויקט עבודה ללא רכב זמין? כאן נכנס נושא השכרת רכב. האופציה הטובה ביותר הינה השכרת רכב לטווח ארוך ולכן, יש לבצע השוואת השכרת רכב, יש לבדוק את המחירים והסיכויים הם גבוהים מאוד שתחליטו להשכיר רכב לטווח קצר בחברת קל אוטו.

השכרת רכב מסחרי

לקוחות פרטיים רבים, זקוקים לרכב מסחרי לתקופה קצרה, אם מדובר בהובלה של כמה פריטים במעבר דירה או לטיול של כמה ימים בארץ וזאת בלי לבקש טובה מהחבר, השכן או בן משפחה. השכרת רכב מסחרי מחברת השכרת רכב יכול להיות פתרון אידאלי למגוון מטרות אך חשוב מאוד שתבצעו השוואת מחירים לפני שאתם משכירים רכב מסחרי אנחנו בטוחים שגם אתם תגלו שמחיר אטרקטיבי תוכלו למצוא בקל אוטו. 

קניית רכב מליסינג

כאשר קניית רכב חדש היא אופציה שאתם מתקשים לממן, נותרת האפשרות לקניית רכב יד שניה, המציבה בפניכם כמה אפשרויות: לרכוש מכונית מאדם פרטי, לחפש רכב מתאים בלוחות רכב שונים, מגרשי מכוניות ועוד. אך קניית רכב מליסינג היא האופציה הטובה ביותר לרכישת רכב אמין וזול שישרת אתכם למשך שנים רבות.  

לקריאת המאמר המלא >>
 

איך משכירים רכב בישראל

עם קל אוטו תוכלו להשכיר לטווח קצר, השכרת רכב לחודש ימים ואף לפרקי זמן ארוכים יותר והכל במגוון רחב של סניפים מהם תוכלו לאסוף את הרכב עם אפשרות להחזיר בסניף אחר. בקל אוטו תוכלו להשכיר רכב מכל הסניפים של החברה בארץ.

לקריאת המאמר המלא >>

מבצע מכירות הגדול של קל אוטו


מגוון הטבות ותנאי מימון מטורפים בחול המועד סוכות. אתם מוזמנים להגיע לסניפים ולקבל עד 38 אחוזים בין התאריכים 15-18 לאוקטובר.  נכון מאוד זאת לא טעות, עד 38% הנחה לרכבי יד ראשונה בסניפי קל אוטו!

לקריאת המאמר המלא >>
האתר מאובטח בתקן הבינלאומי המחמיר PCI 
eWave