חצי רכב פלוס – צרכנות רכב חכמה

מהי הבעיה העיקרית ברכישת מכונית חדשה?


אנו יכולים לחשוב על כמה בעיות: קודם כל סכום הכסף המשמעותי שצריך לשים על הכביש. מעבר לכך הביטוחים. עלויות התחזוקה, החשש מפני פגיעות ועוד הרבה גורמים אחרים.
אך עם זאת – לא תמיד חייבים באמת להעלות מכונית חדשה מהניילונים על הכביש – כזו שבשנה הראשונה מאבדת ערך בצורה קיצונית וגם בשנה שאחריה: אפשר בהחלט לבחור במכונית בת כשלוש שנים ועדיין ליהנות מכל היתרונות שכרוכים בעסקה כלכלית משתלמת.

אנו מציעים מגוון של מכוניות מצי הרכב שלנו – מכוניות שטופלו על ידינו ועברו השבחה מקיפה – אך זה לא העניין: העניין הוא קנייה בתשלומים: מחירו של הרכב מלכתחילה אינו גבוה: אנו מאפשרים לכם לעלות על הכביש במכונית זולה. אך גם זה לא העניין העיקרי: מה שחשוב הוא פריסת התשלומים והמקדמה: אנו מאפשרים לשלם סכום כסף יחסית נמוך, אלפי שקלים בלבד, ולאחר מכן לשלם סכומים נוספים בגובה ידוע מראש  מאות שקלים בלבד מדי חודש – ולצאת עם מכונית חדשה.

רכישת רכב ללא אותיות קטנות 

אין כאן תשלומים נוספים ואין כאן אותיות קטנות. מדובר בסכומים שכל משפחה ישראלית או זוג צעיר יכולים להרשות, בלי לכופף את חשבון הבנק בצורה קיצונית. יתרה מכך, גובה התשלומים מכסה הלכה למעשה רק את ירידת הערך של הרכב - מאות שקלים בודדים.
היתרונות הם אותם יתרונות שמקבל כל מי שרוכש מכונית משומשת בת שלוש שנים – אמינות, רמה גבוהה של בטיחות, חיסכון בדלק כיאה למכונית חדישה יחסית – וגם מרווחי טיפולים סבירים הודות לטכנולוגיה המתקדמת – אך אצלנו לצד היכולת לפרוס את התשלומים יש יתרון נוסף: אלה המכוניות שלנו. מכוניות שאנו רכשנו ואנו מכירים מיומן הראשון. אלה מכוניות שעם הגעת מועד מכירתן עברו טיוב והשבחה כדי להפוך אותן למכוניות טובות יותר, אמינות יותר, מכוניות המגיעות ממקור מהימן ומוכנות לעוד מאות אלפי קילומטרים של נסיעה חסרת דאגות, לא בכל הקשור בתחזוקה, וחשוב מכך: חוסר דאגות בכל הקשור בנושא הכלכלי.

 
קניית חצי רכב

תשאלו את המומחים


תשאלו כל מי שמתמצא בשוק הרכב והוא יאמר לכם שקשה למכור מכונית משומשת. והוא צודק - היצע המכוניות המשומשות אדיר והזמן שלוקח למכור מכונית יד 2 מתארך מאד במונחים של זמן וכסף. אבל כל זה לא ממש מעניין את מי שנהנה מחצי רכב פלוס. בתום תקופת החכירה אין צורך להתעסק עם מכירה, לשרוף שעות במכוני בדיקה או להתמקח עם סוחרי רכב ממולחים. פשוט מחזירים את המכונית, ומתגלגלים למכונית חדישה עוד יותר. והתשלום? הוא מכסה רק את ירידת הערך. מי אמר שצריך לקנות בכלל מכונית?!

שמוליק קליין בעלי קבוצת קל אוטו : "קל אוטו הינה אחת מהחברות  הבולטות בענף הרכב בישראל המתמחה במתן פתרונות תחבורה רחבים . קל אוטו פועלת במספר חטיבות מתמחות: ליסינג פרטי ועסקי, מכירת רכב - 0 ק"מ ויד ראשונה, השכרת רכב וטרייד אין . כמו כן מציעה  החברה פתרונות בתחום ההובלה והלוגיסטיקה לעסקים גדולים וקטנים. הקבוצה מפעילה את אתר Car bay , האתר ייעודי לרכישת רכבים אונליין וכן חברת ביטוח המשרתת לקוחות בסקטורים שונים". שמוליק קליין יו"ר ובעלים, קל אוטו.


מעוניינים להתחיל לחסוך? לחצו כאן לפרטים נוספים


 
חצי רכב
האתר מאובטח בתקן הבינלאומי המחמיר PCI 
eWave