מכונית חדישה ונגישה

מכונית חדישה ונגישה: בסך הכול, בכל הקשור לרכישת רכב חדש, אנו לא רוצים יותר מדי: אנו רוצים מכונית שתהיה בטוחה, נוחה, אמינה וזולה. רבים חושבים שמדובר בתכונות שניתן לקבל ממכונית רק אם ניגשים לסוכנות רכב ומשכיבים עשרות אלפי שקלים על הכביש, אך זוהי טעות: ניתן לנסוע במכונית חדישה, טובה ואמינה גם באמצעים אחרים: בשיטת "חצי רכב פלוס", אנו מציעים רכבים מצי הליסינג שלנו, שעברו השבחה וטיוב, במחירים שווים לכל כיס.

הבעיה, כידוע, היא המקדמה שצריך לשלם עבור רכב חדש. בשיטת "חצי רכב פלוס", זו לא בעיה: המקדמה הגבוהה שיש לשלם עבור מכונית בת שלוש אינו מסתכם בעשרות אלפי שקלים אשר מייבשים את חשבון הבנק, אלא באלפי שקלים בלבד, שניתנים בכל מקרה גם לחלוקה. לא זו בלבד שסכום המקדמה ניתן לחלוקה: גם תשלומי ההמשך נמוכים במיוחד וקבועים מראש.
התוצאה היא שלא צריך לשלם הרבה כסף כדי לקבל אמצעי תחבורה אמין – וזמין. בנוסף התשלומים משקפים הלכה למעשה את ירידת הערך של המכונית - לא מעבר. ובסוף התקופה אין צורך לנסות ולמכור את המכונית - פשוט להחליף אותה באחת אחרת - חדישה עוד יותר.

יתרונות שיטת חצי רכב פלוס

חשוב לציין שבשיטת "חצי רכב פלוס", הרכבים הם רכבים שלנו. רכבים שאנו טיפלנו בהם, אנו דאגנו לתחזוקתם. הרכבים עצמם הם רכבים בני שלוש שנים בערך והמשמעות היא שמדובר בדגמים החדישים ביותר. חדישים ביותר, פירושו גם שהדגמים הללו מצוידים בטכנולוגיות הבטיחות המודרניות ביותר, כלומר שפע של כריות אוויר, ABS, מערכות בקרת יציבות, בקיצור כל מה שניתן למצוא במכונית חדישה.
מכונית חדישה, פירושו מכונית נקיה וחסכונית: מכוניות שיוצרו במהלך השנים האחרונות הן מכוניות אשר עומדות בתקני זיהום האוויר המחמירים ביותר – והמשמעות היא שהרכבים הללו הם חסכוניים בדלק. ומעבר לכך: האמינות.
 
מכונית חדישה למכירה

טיפול ושמירה על הרכבים

הרכבים שלנו עוברים טיפולים קפדניים במוסכים מורשים מטעם משרד התחבורה והקילומטראז' שלהם אינו קילומטראז' גבוה ברמה אשר מסכנת ופוגעת באמינות המכלולים השונים. השורה התחתונה היא שלא צריך לשלם כסף גדול כדי לנסוע במכונית חדישה וליהנות מכל היתרונות שכרוכים בנסיעה במכונית עם מינימום של כאבי ראש. אפשר לעשות זאת גם בזול ובאופן שלא משפיע לרעה על המאזן המשפחתי.

קל אוטו בבעלות שמוליק קליין הינה אחת מהחברות  הבולטות בענף הרכב בישראל המתמחה במתן פתרונות תחבורה רחבים . קל אוטו פועלת במספר חטיבות מתמחות: ליסינג פרטי ועסקי, מכירת רכב - 0 ק"מ ויד ראשונה, השכרת רכב וטרייד אין . כמו כן מציעה  החברה פתרונות בתחום ההובלה והלוגיסטיקה לעסקים גדולים וקטנים.
הקבוצה מפעילה את אתר Car bay האתר ייעודי לרכישת רכבים אונליין וכן חברת ביטוח המשרתת לקוחות בסקטורים שונים. שמוליק קליין יו"ר ובעלים, קל אוטו.מעוניינים להתחיל לחסוך? לחצו כאן לפרטים נוספים

 

 
 
האתר מאובטח בתקן הבינלאומי המחמיר PCI 
eWave