קניית רכבים יד שנייה בקל אוטו!

נהגים מנוסים שכבר החליפו רכבים במהלך שנות נהיגתם, יודעים כי רכב חדש מאבד את ערכו כבר בשנה הראשונה לרכישתו. זו הסיבה, כי רבים מהנהגים, יעדיפו לחפש קניית רכב יד שנייה. ישנם שישכילו לעשות וירכשו את הרכב המשומש שלהם משנתון נמוך, כזה שמטופל ואין לו תאונות או שריטות וזאת באמצעות חברות ליסינג, אשר מציעות רכבים משפחתיים, מנהלים ורכבי מיני הנראים כחדשים ואין בהם קילומטרים רבים.  לא זו בלבד, רכבים הנרכשים מחברת ליסינג ונחשבים לרכבי יד שנייה, מגיעים עם אחריות לשנה וגם ספר טיפולים של הרכב, מה שמראה שהרכב היה מתוחזק היטב ועבר את הטיפולים התקופתיים הדרושים לו.
 
קיימים חסרונות רבים של קניית רכב יד שנייה ממגרשי מכוניות של סוחרי רכב ומאנשים פרטיים. נהגים חשופים לקבלת מידע לא מאומת על המצב הטכני של הרכבים ולכן, מומלץ להיזהר ברכישה של רכב שהיא רכישה לא זולה כלל. יש לבדוק את הרכב במכון מורשה, מה שיחייב אתכם בתשלום ומה אם הבדיקה לא השביעה את רצונכם? תשלומים חוזרים על בדיקות רכב יד שנייה הם גבוהים ולכן, כאשר אתם רוכשים רכב מיד שנייה מחברת ליסינג, קיימת בדיקה מוכנה לגבי מצב הרכב וכן, ספר טיפולים והאחריות על הרכב ניתנת בכתב.  עוד יתרון הוא שרוב הרכבים מיד שנייה הם יחסית בעלי שנתון גבוה וחברת הליסינג לא מקבלת כל רכב בעסקת טרייד אין.
 

מגוון גדול של רכבים יד ראשונה באתר קל אוטו

 
אם אתם מחפשים רכב מסוג יונדאי טוסון 30i, או הונדה סיויק,תוכלו לצפות ברכבים הקיימים למכירה באמצעות תמונות ברורות, לראות את מצבן ואת המחיר הדרוש על הרכבים. עוד יתרון  נוסף, הינו נושא המימון, כך שתוכלו למצוא תנאי מימון נוחים במיוחד, על פי מספר התשלומים הנוח  לכם ביותר. תוכלו להגיע לחברת  ליסינג, להתרשם מהרכבים המוצאים וכאשר אתם רואים אותם במו עיניכם תוכלו לשבת עם הנציג של החברה. לאחר שהחלטתם על רכב שברצונכם לרכוש, תוכלו לברר לגבי תנאי המימון כגון מספר התשלומים, ההחזר החודשי והריבית שלרוב בחברות ליסינג הריביות נמוכות יותר, מה שלבטח ישתלם לכם יותר.
 
אם החלטתם לאחר שנה בערך שאתם מעוניינים לרכוש רכב חדש יותר, תוכלו תמיד להתקדם בקלות כאשר תבצעו עסקת טרייד אין משתלמת, מה שיאפשר לכם להחליף את מסלול התשלומים לרכב החדש יותר ולהמשיך לשלם על הרכב החדש יותר שרכשתם.
 
שיטה זו של רכישה משתלמת מכל הבחינות, היות ואתם בטוחים ברכישה של רכב אמין מיד שנייה בשנתון נמוך יחסית, חיסכון בזמן וכן, ללא צורך בשבירת תכנית חיסכון, כשאר התנאים משתלמים יותר באמצעות חברת ליסינג מוכרת.
 

קל אוטו באה לקראת לקוחתיה עם רכבים יד 2

 
יש לבחור נכון מתוך חברות הליסינג הרבות, אשר מציעות עסקאות של רכישת רכבים מיד שנייה. אחת החברות המובילות עם שלל יתרונות, הינה חברת קל אוטו, אשר קיימת שנים בשוק. לחברה מגוון רכבים מעולים, מטופלים ואיכותיים משנתון חדש יחסית. רכבי יד 2 מטופלים וכולם מגיעים עם אחריות החברה. בחול המועד החברה יוצאת במבצעים אטרקטיביים ובהנחות ענק של עד ל- 38%
 
האתר מאובטח בתקן הבינלאומי המחמיר PCI 
eWave