קניית רכב מליסינג - צעד אחר צעד

קניית רכב חדש היא אופציה שאתם לא תמיד יכולים לממן, במצב כזה נותרת האפשרות לקניית רכב יד שניה: ניתן לרכוש מכונית מאדם פרטי, לחפש רכב מתאים בלוחות רכב שונים, מגרשי מכוניות ועוד. אך קיימת גם האפשרות של קניית רכב מליסינג, היא האופציה הטובה ביותר לרכישת רכב אמין וזול שישרת אתכם למשך שנים רבות.  

האם כדאי לקנות רכב חדש מליסינג?

כל קניית רכב בקל אוטו כוללת מגוון גדול מאד של רכבים מהיצרנים המובילים הנמכרים בישראל ובדגמים המובילים. וכך לקנות רכב מליסינג הופך להיות קל ובטוח יותר, כי אפשרויות הבחירה הן רחבות במיוחד. בנוסף כדאי לדעת שהרכבים בקל אוטו זולים הרבה יותר מרכבים המוצעים בשיטות המכירה האחרות.
רכב מליסינג

מדריך קניית רכב יד שניה מליסינג

לצורך רכישת רכב, חשוב לבצע סיעור מוחות אישי או משפחתי ולקבל החלטה מהו הרכב הנכון ביותר עבורכם: כמה מקומות ישיבה? האם יש לכם צורך בתא מטען גדול עבור עגלת תינוק? או כל דרישה ייחודית המתאימה לכם. זהו השלב שבו תוכלו לחפש בנוחות באתר או במגרשי המכוניות שלנו הפזורים ברחבי הארץ את הדגם המתאים לכם ביותר. ההיצע הגדול יאפשר לכם לבחור את הרכב שתואם את רצונכם. 

איך בודקים את הרכב?

לאחר שמצאתם את הרכב המתאים לכם, חשוב ללסקור אותו מכל הכוונים הן בחלק החיצוני והן בחלק הפנימי, לנסוע לנסיעת מבחן כדי לוודא שאין רעשים או תקלות ולדרוש מנציג החברה שיציג בפניכם מידע מפורט על הרכב הכולל את מועד הטסט הקרוב, מועדי הטיפולים המכניים שבוצעו בו ופירוט החלפים שהוחלפו כמו רצועת טיימינג (האם הוחלפה בהתאם למספר הקילומטרים שביצע הרכב). בקל אוטו כל הטיפולים של רכבי הליסניג מבוצעים רק במוסך מורשה ולכן קיימים הן בגיליון הרכב והן במוסך עצמו, דיווחים מדויקים על כל תהליך הבדיקה והטיפול הפרטני שעבר כל אחד מהרכבים. על פי גילו של הרכב, תקבלו מידע אם הוא עדיין בתקופת האחריות של היצרן ומה כוללת אחריות זו. 
 
קניית רכב מליסינג

למה כל קנייה בקל אוטו היא קנייה בטוחה וחסכונית?

 
קנייה של רכב מליסינג בקל אוטו, מטופלת בצורה מסודרת וקפדנית. לכל אחד מהרכבים קיים מידע מדוקדק על מצבו ועל ההיסטוריה שלו, כולל תאונות שעבר האוטו (אם היו) ופירוט התיקונים שבוצעו בו. כל המידע הוא אמין ולכן אין כאן אפשרות של תיבת פנדורה שתיפתח לאחר הרכישה. הכול כתוב, ידוע מראש ומוסבר ללקוח.

כל הרכבים שאנו מוכרים אינם רכבים משועבדים ונרכשו על ידינו רק לאחר בדיקת מלוא הנתונים באופן יסודי ביותר. כשאתם קונים רכב מליסניג מחברה גדולה אתם יכולים להיות רגועים שאין כל בעיה ברכב ולעתים קיימת ברכבים הללו עדיין אחריות על חלק מרכיביה. זאת להבדיל מרכישה של רכב אצל גורם אחר, אדם פרטי, בעל מגרש מכוניות וכו' שלא תמיד מעביר את מלוא המידע ובמקרים רבים רק לאחר הרכישה מסתבר לנהג כי קיימות כמה בעיות טכניות ברכב שעליהן לא נאמר דבר. במקרים רבים מדובר בתקלות אקוטיות שמצריכות תיקונים נוספים שעלותם די גבוהה כך שבשורה התחתונה אמור היה הלקוח לשלם סכום הרבה יותר נמוך על המכונית שרכש.

קניית רכב מליסינג אצלנו מאפשרת ללקוח רכישת מכונית בתנאים פיננסיים נוחים במיוחד, הכוללים מחיר אטרקטיבי והסדרי תשלומים נוחים על פי יכולות ההחזר של כל לקוח והטבות נוספות. 
 

קניית רכב מקל אוטו באינטרנט או טלפונית

אם אתם מחפשים רכב למכירה חדש, יד שניה או מליסינג, או שאתם בכלל מעוניינים לבצע השכרת רכבאתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת קל אוטו, דרך אתר האינטרנט או טלפונית. נציגי החברה ישמחו מאד להציע לכם שפע אפשרויות של מכוניות, בדגמים המובילים ובשנות ייצור שונות על פי הרצונות והצרכים שלכם ובהתאם ליכולות הכספיות שלכם. 
האתר מאובטח בתקן הבינלאומי המחמיר PCI 
eWave