השוואת השכרת רכבים

השוואת השכרת רכב 

רבים מהישראלים, מצאו כי אחזקת רכב פרטי זה לא עסק זול. ירידת הערך של רכב שנקנה בסכום גבוה, טיפולים במוסך, טסט, ביטוח, כל הנתונים הללו, הפכו להיות ממש לא כלכליים, כמכלול ההחלטה של רכישת רכב חדש אבל מה קורה כאשר אדם מסוים מקבל עבודה שיש בה נסיעות רבות וללא רכב אמין. איך הוא אמור להגיע ליעדים השונים של פרויקט עבודה ללא רכב זמין? כאן נכנס נושא השכרת רכב.
 
האופציה הטובה ביותר הינה השכרת רכב לטווח ארוך ולכן, יש לבצע השוואת השכרת רכב, יש לבדוק את המחירים והסיכויים הם גבוהים מאוד שתחליטו להשכיר רכב לטווח קצר בחברת קל אוטו. יש לציין כי בהשוואה לארצות אחרות, המחירים של השכרת רכב בישראל הם יחסית גבוהים בהשוואה למחירי השכרת רכב בארה"ב  ובאירופה אבל לכן תוכלו לבצע השוואת מחירים באתרי חברות השכרת רכב, עם מידע זמין ויעיל ואפילו לבצע את השכרה באמצעות האתר המקוון של החברות השכרת רכב ולמצוא את המחיר המשתלם.

תעריף יומי זול יותר בהשכרת רכב לטווח הארוך

כאשר תשכירו רכב לתקופה ארוכה, המחיר היומי של השכרת הרכב, יהיה זול באופן משמעותי, יש להסתכל גם על חיסכון בהוצאות, כאשר מדובר על תיקונים, טיפולים, רכב חלופי במקרה של תאונה חלילה, גרר, תיקוני דרך, טסט וכמובן ביטוח רכב. זה הפך למשתלם בהרבה כאשר אתם רק צריכים למלא דלק ולנסוע, כאשר חברת השכרת הרכב, דואגת לכל שאר ההוצאות הגבוהות שיש להוציא על כל רכב בנפרד.
 
מומלץ לבצע את השוואת המחירים בין אם מדובר על השכרת רכב לכמה ימים או השכרת רכב לחודש. כבר בפרק הזמן שתחליטו להשכיר את הרכב ניתן יהיה לראות את ההבדל המשמעותי במחיר. כאשר אנו חושבים על השכרת רכב, מיד אנו חושבים על טיולים, אבל למעשה, ישנם אנשים רבים שבוחרים באופציה הזאת, מאשר רכישת רכב חדש עם כל ההוצאות הגדולות הנלוות לכך.ישנם הבדלים והגבלות על השכרת רכבים שונים לכן חשוב לבדוק. קחו לדוגמא, חברה מסוימת שמציעה השכרת רכב ליום יכולה להגביל בהשכרת הרכב ל-100 ק"מ ליום והמחיר יהיה 89 ₪ ואילו חברת השכרה אחרת לרכבים, אשר תציע  מחיר של 250 ₪ ליום עם הגבלה של -250 ק"מ ליום.

בדקו את תנאי השכרת הרכב ולא רק את המחיר

 
כאשר אנו משכירים רכב מחברה, יש לקחת כמה דברים בחשבון, לא רק את המחיר, כי אם את התנאים. תוכלו למצוא ברשת האינטרנט טיפים שונים לגבי השכרת רכב באופן מושכל יותר, כך שכשתגיעו לנושא השוואת השכרת רכבים גם בנוגע למחיר וגם בנוגע לתנאים, , תהיו כבר מוכנים מבחינת המידע שתאספו לפני כן. מומלץ לחלק את המחיר של השכרת הרכב לתקופה ארוכה לפי מחיר ליום ואז תראו כמה ההבדל הינו משמעותי ולבטח משתלם יותר.
 

השוואת מחירי השכרת רכב של דגמים מסוימים והכדאיות הרבה

 
חברת קל אוטו, הינה אחת מחברות השכרת רכב הבולטות בארץ, אשר מחזיקה סניפים בכל הארץ. תוכלו לקיים השוואת רכבים של דגמים שונים, למשל השכרת רכב מסוג פיאט פנדה לחודש, תעלה 2724 ש"ח, הווה אומר 90 ש"ח ליום. השכרת רכב זה לחודשיים, יעלה 5,442 ש"ח  שהוא גם מהווה במדד של מחיר ליום 90 ש"ח.  מדובר על תעריף שהוא זול יחסית בהשוואה לשאר חברות השכרת הרכב.
 
אם החלטתם לשכור רכב לשנה, כדאי להתעניין כבר בליסינג אשר יתאים לכם. ניתן לבדוק אופציות לגבי ליסינג תפעולי או ליסינג פרטי. לחברת קל אוטו, יש את הפתרונות האידיאליים עבורכם ותוכלו לשמוע את ההצעות המשתלמות ביותר- בהחלט שווה!
האתר מאובטח בתקן הבינלאומי המחמיר PCI 
eWave