השוואת מחירי השכרת רכב בארץ

היום הכול הפך להיות קל יותר וכאשר אנו מעוניינים לבצע השוואת מחירי השכרת רכב בארץ, בלחיצת כפתור מחשב או בטלפון החכם, נוכל למצוא את התוצאות הרצויות לנו. גם אם ההצעה הראשונה שתקבלו תיראה לכם די מפתה, מומלץ לערוך השוואת מחירים מקיפה, כאשר בסופו של דבר תניב תוצאות משביעות רצון. ההבדלים בין חברות השכרת הרכב בארץ באים לידי ביטוי בסוגי הרכבים, תנאי ההשכרה, גמישות בתקופת ההשכרה אם ליום, לשבוע או לשנה.
 
יש לבחון את תנאי השכירות, כאשר תדברו ישירות עם נציג מחברת השכרת הרכב. יש לרשום את הפרטים שתקבלו ולהשוות אותם עם שאר ההצעות שקיבלתם מחברות שונות להשכרת רכב. למעשה, המסלול הבסיסי שאותו מציעות  חברות השכרת הרכב, תלוי אם מדובר ברכב משפחתי או רכב פנאי. השכירות מתבצעת מהשכרה ליום אחד, עד לכמה שבוע, חודש ואפילו לשנה.  גם השיקול של נוחות של איסוף והחזרת הרכב בתום תקופת השכירות חשובה ויש לקחת גם את הנתון הזה בחשבון.
 

שימו לב בעת חתימת הטופס להשכרת הרכב

 
יש לשים לב לבצע השוואת מחירים של השכרת רכב גם אם מדובר לקבלת פרטים נוספים, כגון חתימה על טופס, וגם מידע מפורט על מצב הרכב. ראשית  יש לבדוק היטב את הרכב בטרם תחתמו על הטופס. בנוסף, חשוב לשים לב שמספר הקילומטרים שהרכב נסע. שימו לב שחבילת השכירות, כוללת ביטוח, מערכת ניווט לרכב, הקטנת ההשתתפות העצמית וכרטיס תדלוק לרכב. אז במידה שאתם רוצים לשנות את חבילת האבזור בצעו את זה לפני שאתם חותמים על ההשכרה.
 
השכרת רכב כדאית במיוחד להשכרה לתקופה ארוכה יותר כך זה ישתלם יותר ללקוח, יש לשים לב כי התעריף ישתנה על פי נתוני הנהג. למשל נהג וותיק או נהג צעיר ישפיעו על המחיר שתשלמו. כל חברת השכרת רכב בארץ, פועלת על פי התקנון שלה ויש לקרוא בעיון , את חוזה השכירות, בטרם תחתמו עליו וכן, את שאר המסמכים שיהיה עליכם לחתום עליהם בנוסף כחלק מביצוע השוואת מחירים כחלק מהשכרת רכבים וגם בדיקתם כחלק מהתהליך.
 
השוואת מחירים השכרת רכבים

השכרת רכב מחברה מוכרת או מחברה קטנה?

 
ההחלטה מאיזו חברת השכרת רכב תבצעו את ההשכרה תלויה בכם אך גם תלויה בסוג הרכב, וותק החברה, המחיר וכדומה. לרוב, יש להחזיר את הרכב, עם טנק דלק מלא, כפי ששכרתם אותו לראשונה. מחירי השכרת רכבי ספורט, רכבי יוקרה, ג'יפים ורכבים שאינם קטנים וגם רכבים משפחתיים ישתנו בהתאם לדגם שתבחרו, המחיר ליום יתחיל ב- 119 ₪ ליום. אם החלטתם לשכור רכב לשנה, יש להתעניין אם קיימת אופציה של ליסינג פרטי, היות שהיום, רוב חברות השכרת רכב, מציעה שירות זה שמשתלם להרבה בעלי עסקים ואפילו לאנשים פרטיים.
 
על מנת לבחור נכון חברה שתציע לכם מחיר טוב להשכרת רכב לכל התקופה, יש לפנות לחברה וותיקה כמו חברת קל אוטו, אשר קיימת שנים רבות בפריסה ארצית. החברה עוסקת בהשכרת רכב לאנשי עסקים ולאנשים פרטיים. קל אוטו בעלת ניסיון רב, ומשרתת אלפי לקוחות. תוכלו למצוא מגוון רחב של מסלולי רכב ומגוון סוגי רכבים, אשר לבטח תמצאו את הרכב המתאים לכם מבחינת הנוחות והתקציב. מתוך הכרת השוק, החברה בנתה אפשרות ייחודיות של השכרת רכב במחירים מוזלים במיוחד אם לסופי שבוע, או לכל תקופה שהיא במחירים אטרקטיביים ובתנאים משתלמים במיוחד.
 
האתר מאובטח בתקן הבינלאומי המחמיר PCI 
eWave