פשטות בהשכרת רכב לטווח ארוך

שוקלים לקנות רכב חדש, ומחפשים את הפיתרון האלגנטי והנוח ביותר? הרשו לנו לספר לכם על פיתרון נוח וגמיש, שהולך ונהיה זמין ופופולארי - השכרת רכב לטווח ארוך. כמה מילים על היתרונות של השכרת רכב לטווח ארוך, ומדוע כדאי לכם לשקול את האפשרות הזו ברצינות.

מחיר נוח ושחרור מבירוקרטיה

מכונית חדשה מפוארת ומאובזרת תחייב הוצאה של מעל למאה אלף ₪, סכום גבוה מאוד עבור רוב בתי האב  בישראל. לעומת זאת, השכרת רכב לטווח ארוך מאפשרת לכם ליהנות מרכב חדש בעבור תשלום חודשי שאתם יכולים להרשות לעצמכם. בנוסף לכך כל ענייני הבירוקרטיה כמו טסט לרכב, טיפולים תקופתיים וביטוח מטופלים על ידי חברת ההשכרה, והעלויות כלולות בתעריף החודשי שאתם משלמים.

גמישות באפשרויות העומדות לפניכם

 
כשאתם שוכרים רכב, אתם חופשיים לשנות, לשדרג ולהתאים את הרכב בכל עת שתרצו, אין לכם התחייבויות לתקופות ארוכות של מספר שנים, אלא רק לתקופת ההשכרה אותה אתם קובעים. אם תבקשו לבצע שינויים בהתאם לתנאי חייכם שהשתנו, תוכלו תמיד לפנות לחברת ההשכרה ולבצע את ההתאמות הנדרשות. כך למשל, אם אתם מתגוררים בעיר ובחרתם להשכיר מכונית קומפקטית שתהיה נוחה וחסכונית לשימוש בסביבה אורבאנית, תוכלו להחליפה ברכב גדול יותר, או רכב שטח בכדי לצאת לטיול משפחתי, לקמפינג בחיק הטבע, או לארח ולטייל עם בני משפחה שהגיעו מחו"ל להתארח אצלכם.

לא נתקעים עם הרכב בזמן השכרה

כשקונים רכב חדש, הבעיה היא שרכב הוא נכס שלרוב מאבד מערכו במהירות, וככל שתשתמשו בו יותר, כך יפסיד הרכב מערכו. כשאתם שוכרים רכב, בתום תקופת ההשכרה הרכב שב לחברת ההשכרה, ואתם לא צריכים לספוג את ירידת הערך שלו ואף לא לבזבז אנרגיה ומשאבים בחיפוש אחר קונים.

רכבים אמינים ושירות כולל


חברות ההשכרה מחזיקות רכבים הידועים כאמינים ובטוחים, שכן אינן מעוניינות להתמודד עם תקלות חוזרות ונשנות שמתעוררות במכוניות לא אמינות. כלקוחות של חברה להשכרת רכב אתם נהנים ממגוון דגמים איכותיים. בנוסף לכך אתם מקבלים שירותי גרירה וטיפולים מחברת השכרה מובילה כמו קל אוטו. בכל מקרה של תקלה ובעיה יש לכם תמיד למי לפנות.
 
השכרת רכב לטווח ארוך

השכרת רכב לטווח ארוך

 
השכרת רכב לטווח ארוך יכולה להתאים לכל אחד, ובמיוחד למי שמחפשים מכונית שנייה, כמו כן למי שנמצאים בתקופות מעבר, ומי שזקוקים לרכב לתקופה ידועה מראש. אם אתם גרים בעיר כמו תל אביב ואתם נאלצים להסתמך על תחבורה ציבורית, אתם יכולים ליהנות מהשכרת רכב לתקופה ארוכה בתקופת החופש הגדול, בתקופת תוכלו לטייל ולבקר במקומות שונים בארץ עם תכנון מוקפד ונסיעה ברכב שכור לזמן שתגדירו לעצמכם. השכרת רכב לטווח ארוך מתאימה גם לצעירים שנמצאים בתקופת לימודים או עבודה זמנית, ורוצים ליהנות מרכב משלהם, מבלי להוציא מכיסם עשרות אלפי שקלים או להתחייב לתשלומים לחברת ליסינג למספר שנים. בקצרה, השכרה לטווח ארוך מתאימה לכל מי שרוצה לפרגן לעצמו רכב איכותי מבלי להתחייב למספר שנים ומבלי לקחת הלוואה גדולה.

ללכת על בטוח

השכרת רכב לטווח ארוך היא פיתרון מצוין עבור מי שזקוקים לרכב לתקופה של מספר שבועות עד שנה. כשאתם בוחרים להשכיר רכב לתקופה ארוכה, אתם דואגים לכם עם רכב שעליו תמיד חלמתם ותמורת תעריף חודשי שתוכלו לעמוד בו, מבלי לדאוג לטיפולים וביטוחים נוספים. בנוסף, אתם נהנים ממספר רב של דגמים אמינים ובטוחים, וממגוון שירותים הניתנים לכם כבונוס מחברת ההשכרה.
 
 במהלך תקופת ההשכרה לטווח ארוך אתם נהנים מכך שלמכונית יש אבא ואימא בדמות חברת ההשכרה, ובתום התקופה אתם לא צריכים לרוץ אחרי קונים פוטנציאליים ואינכם מחויבים לבחור בין קניית רכב ובין שדרוג לרכב חדש יותר תמורת הגדלת התשלום, כפי שקורה בליסינג. יוצא מכך שגם השכרת רכב לטווח ארוך מאפשרת לכם ליהנות מיתרונות רבים שלא תוכלו למצוא בליסינג או בקניית רכב חדש.
 
אתם מוזמנים ליצור קשר עם סניפי קל אוטו בטלפון 6020* או בכתובת האתר https://www.calauto.co.il/
האתר מאובטח בתקן הבינלאומי המחמיר PCI 
eWave