השכרת רכב לזמן קצר

אנשים רבים הגרים במרכז העיר, מתחילים לוותר על אחזקת רכב פרטי. המחירים הגבוהים של דלק, ביטוח, רישוי השנתי ותיקונים, גרמו להם לא להחזיק יותר מרכב אחד ואיכות חייהם עלתה בשל כך, היות שמדובר בהוצאה לא מעטה. מצד שני, כאשר שוקלים לצאת לטיול או תכנון של פרויקט מרוחק בעבודה, אנשים אלה, יעדיפו לשכור רכב. היום שוק השכרת הרכבים אטרקטיבי מתמיד. חברות ההשכרה והליסינג, יצאו במבצעים רבים כאשר הן הוזילו מחירים, פנו לקהל יעד חדש במחירים אטרקטיביים במיוחד והכל כדי להגיע למגוון לקוחות גדול יותר.

מבצעי השכרת רכבים, פשוט פתחו את דלתם לשוק חדש בישראל. הסיבה היא עודפי המלאי העונתיים בחברות ההשכרה. יש לציין, כי ככל שמחירי הדלק יעלו, העלות של אחזקת רכב רק תמשיך להתייקר. עד לפני זמן קצר, הלקוחות של חברות ההשכרה היו לרוב תיירים, לקוחות של חברות ביטוח או חברות פרטיות אשר שכרו רכבים לפרויקטים שונים עבור עובדיהם הבכירים. דווקא צעירים ולקוחות פרטיים פחות הזמינו רכבים להשכרה מול חברות ליסינג והשכרת רכב.

ירידת מחירים גרמה ללקוחות פרטיים להשכיר רכב


מחירי השכרת רכב ליום יורדים, עובדה זו, גרמה לצעירים רבים שמתקשים להתמודד על עלויות היום יום, לחשוב פעמיים אם להחזיק רכב פרטי בבעלותם. בעת האחרונה, השכרת רכב הופכת לזמינה ושימושית יותר, במיוחד לאור ההוזלה הממשית במחירים.

אנשים רבים מוצאים פתרונות הולמים לצרכים שלהם, למשל מיניוואן לחמישה נוסעים למטרת טיול משפחתי או חברים או רכב 4X4. כך שאין צורך בתחזוקה יקרה של רכב, היות ואנשים רבים משתמשים בשירותי השכרת רכב לעיתים רחוקות.

השכרת רכב לטווח ארוך משתלמת יותר


לא כולם מעוניינים לשכור רכב לכמה ימים בלבד או לכמה שעות. על מנת לבצע סידורים דחופים או טיול ליום או יומיים, סופ"ש וכדומה, אך מצד שני חשוב לדעת כי השכרת לטווחי זמן ארוכים יותר אטרקטיביים מאוד . מסתבר כי השכרת רכב לטווח ארוך תהיה משתלמת יותר. במקרה של רכב שנקנה על ידי לקוחות פרטיים העלות הכספית של בעלות על הרכב הפרטי יהיה ארוך יותר, כך יאבד הרכב מערכו והוצאות התחזוקה שלו רק יעלו בשל בלאי מכאני וגם פגיעה בשלדת הרכב ללא טיפול ראוי. לא כל בית, מסוגל לעמוד בהוצאות אלה. כאשר שוכרים רכב, כל ההוצאות, כולל הביטוח, התיקונים, אגרת הרישוי כל אלה חלים על חברת השכרת הרכב.

זו הסיבה שרבים שוקלים לפנות לאופציה הטובה יותר - השכרה או על ליסינג מימוני. אם הלקוחות מעוניינים ברכב לתקופה של 3-5 שנים, זו כבר שיטת תמחור אחרת. בזמנו, היה מקובל לחשוב ששירותי השכרת רכב, הינם פתרון תחבורתי זמני המוגבל לימים ואפילו לשעות. היום זה השתנה ונהגים רבים משתמשים בהשכרה של רכב לטווח הארוך לצרכי עבודה, נסיעה אישית או חופשה בבית. למידע נוסף על השכרה או רכישת רכב חדש תוכלו לבצע הזמנה דרך חברת קל אוטו.
האתר מאובטח בתקן הבינלאומי המחמיר PCI 
eWave