קניה והשכרת רכבים מסחריים

רבים רוכשים רכבים לצרכים שונים, אם מדובר על שימוש פרטי, משפחתי, ואפילו מסחרי למשל בעלי חברות ועובדים עצמאיים רוכשים רכבים מסחריים למטרות עבודה. לרוב בתי עסק גדולים, זקוקים לצאי של רכבים מסחריים שמהווים חלק מהפעילות השוטפת של בית העסק. ישנן חברות שמעדיפות לשכור רכבים מסחריים, כך שיתעסקו פחות בטיפולים השוטפים, אגרת הרישוי והביטוח ואחרים.
 
מהבחינה הזו, השכרת רכב נחשבת כהוצאה מוכרת. ולרוב היא מתאימה לחברה חדשה שזקוקה לרכבים מסחריים שעדיין לא רכשה  רכבים ומעוניינת לרכוש את הרכבים המסחריים בהדרגה, כך שכמות מסוימת של רכבים מסחריים להשכרה, תוכל לסייע בעבודתם של החברות או בתי העסק השונים הזקוקים לרכבים מסחריים למטרת שינוע ועבודה בכלל.
 
בניגוד לכך, קיימות חברות שונות, אשר דווקא מעוניינות לרכוש רכב מסחרי מחברות ליסינג  בתשלום חודשי קבוע וגם הוצאה זו, הינה מוכרת לצרכיי מס, היות שבית העסק משתמש ברכבים אלה למטרות עבודה. עסקים בענף הבניה, ענף המזון  המבצעות שליחויות, מפעלים וצריכים לשנע סחורה ושירותי משלוחים הם יהיו זקוקים לרכבים מסחריים לצרכי עבודה.

השכרת רכב מסחרי גם למטרות פרטיות

 
יש לציין כי השכרת רכבים מסחריים, יעילה יותר מבחנת העלות, כאשר מעוניינים לעבור דירה כך, שבמקום לשלם אלפי שקלים עבור הובלה, תמורת סכום זניח של השכרת רכב מסחרי, תוכלו לחסוך  כסף רב ולבצע את עבודתכם. גם למטרות טיול משפחתי, נתן להשכיר רכב מסחרי עם מקומות ישיבה רבים לנוסעים, כאשר ניתן יהיה לקחת כמות גדולה של מזוודות וחפצים  כחלק מהמעבר.

רכבים מסחריים שנרכשים למטרות עבודה

אחד מהרכבים המסחריים הפופולאריים שחברות רבות רוכשות הינו פיאט 1DOBLO  או פיאט 3 DOBLO. המעצבים של פיאט השקיעו לא מעט מחשבה בהנדסת האנוש של רכבם אלה. ברכב מותקנות מדרגות צד השקועות במרכב האחורי של הרכב על מנת להקל על עליה וירידה מהארגז. קיימים ווי קשירה קבועים הממוקמים על רצפת הארגז, כאשר ווים אלה מסייעים לקשירת הסחורה הנמצאת ברכב. המנועים של רכבי פיאט DOBLO, הינם בנפח של 1.6 ליטר כאשר המנוע הוא בעל 90 כוחות סוס או מנועי 1.6 ליטר עם 105 כ"ס עם מערכת עמור וסע. הרכבים של פיאט DOBLO הינם בטוחים לנסיעה היות שהם כוללים ABS, בקרת יציבות ומערכת נגד הידרדרות במורד. כמו כן, ניתן לרכוש רכבים אלה  במנועי דיזל או דלק.
 
רכבים מסחריים מסוג פיאט, תוכלו למצוא גם בחברות הליסינג בישראל וכן, מומלץ לבדוק היטב את התנאים ולקרוא היטב את החוזה. מומלץ לקבל כמה הצעות מחיר ולהשוות ביניהן, בטרם תחתמו על העסקה , על מנת לקבל הצעת ליסינג המשתלמת ביותר.

המסחרית הקטנה והבטוחה – ברלינגו

 
כאשר מדובר על רכבים מסחריים קטנים, בקטגוריה המובילה, תמצאו גם את סיטרואן ברלינגו. רכב זה הינו מרווח, הגחון גבוה יותר מהדגמים הקודמים,  הודות למתלים שהותקנו ברכבי ברלינגו מהדור השלישי, על מנת שניתן יהיה לנתב את הרכב גם לשעות הפנאי ולהשתמש בו כרכב משפחתי. סיטרואן הפעם הפתיעה בדגמים החדשים של ברלינגו,  שהם מאובזרים, הרכב מרווח יותר. גם מי שיהיה מעוניין לרכוש רכב מסחרי מיד שנייה, יוכל לרכוש כמה רכבים לחברה או לבית העסק שבבעלותו, בתנאים ומחירים משתלמים, כאשר הרכבים המסחריים הם משנתון מתקדם, מטופלים ותחת אחריותה של חברת הליסינג.

הצעות אטרקטיביות לליסינג לרכבים מסחריים

 
בגלל שקיימת תחרות בין חברות הליסינג בישראל, יש לפנות לחברה וותיקה, אשר מציעה את כל אפשרויות הליסינג המסחרי וכן אופציה של השכרת רכבים מסחריים. אחת החברות המוכרות אשר מעניקה ללקוחותיה תנאים משתלמים במיוחד היא חברת קל אוטו . אתם מוזמנים להכנס לאחד מסניפי החברה ולשכור רכב מסחרי תוך זמן קצר.
האתר מאובטח בתקן הבינלאומי המחמיר PCI 
eWave