השוואת רכבים בלחיצת כפתור

השוואת רכבים לפני רכישת הרכב

כאשר מחפשים קניית רכב חדש, זה די נדיר למצוא בקטלוג, מספר רכבים מאותו הדגם  ובאותו מחיר  לכן, יש לבצע השוואת רכבים מעמיקה לפני הרכישה. הפערים בין המחירים מסתכמים באלפי שקלים ולכן, הדבר הראשון שעלינו לבצע, הינו למצוא את המחיר הזול בין היבואנים. קחו בחשבון שלעיתים דווקא רכב שנחשב לזול יותר, יהיה עם תצרוכת דלק גבוהה יותר משל הרכב שנחשב ליקר יותר. מסתבר שבמאקרו, אם תחשבו את תצרוכת הדלק החודשית והשנתית של רכב זול, יסתבר כי תשלמו יותר בשל צריכת הדלק שלו לכן חשוב לשים לב על כל הפרטים הללו.
 
אלה הם חישובים שיש לקחת בחשבון, היות שזול לעיתים נחשב יקר יותר. בזמנו ליבואניות הרכב הייתה הבלעדיות לשווק דגמים ספציפיים, אך היום שוק הרכב בישראל התפתח וישנן חברות העובדות בשיתוף עם יבואני הרכב הרשמיים. ישנם אתרים שהם למעשה אתרי השוואות רכבים לפני רכישת רכב, מה שמקל על רוכשי הרכבים לבצע השוואה בקלות בין הדגמים ולקבל מושגים ברורים ועדכניים לגבי המחירים לפני רכישה.

מה עוד כדאי לנו לדעת לפני שרוכשים רכב חדש?

על רוכשי מכוניות חדשות צריכים לדעת, כי ההוצאות על רכב חדש אינן מסתיימות כאשר מורידים את הניילונים מהמושבים, אלא חלק מההוצאות מתחילות רק ברגע הזה. יש לוודא כמה דברים כגון עלות אגרת רישוי שנתית, עלות ביטוח מקיף לרכב, צריכת דלק, עלות חלקי חילוף, עלות טיפולים תקופתיים ועוד. יש לשאוף לרכב שתצרוכת הדלק שלו מתקרבת לצריכה של 20 ק"מ לליטר בנזין.  יש להגדיר את התקציב מראש, על מנת שלא תפרצו את התקציב או תצטרכו לקחת הלוואה מוגדלת שלא תוכלו לעמוד בה.

נסיעה עירונית או בינעירונית?

השיקול השני הוא האם הרכב נועד לנסיעה בעיר או לנסיעות בין עירוניות? אם המטרה היא נסיעה בתוך העיר, יש לרכוש מכונית קטנה שיהיה לכם קל להחנות אותו בערים המרכזיות. אם אתם חושבים על מימון לרכב החדש שלכם, יש לדעת כי למימון יש מחיר, לכן בידקו את העלויות מראש כדי שתדעו כמה מימון נוסף תיזדקקו. למשל אם הריביות משתנות, תנאי השוק וגם רמת הסיכון בהלוואה לרכידת מכונית חדשה. בדרך זו, תוכלו למצוא את המימון הזול והמשתלם ביותר.

השוואת מחירי רכב יד שנייה בקל אוטו מעולם לא הייתה קלה יותר

רכבי פנאי של טויוטה, הונדה, פיג'ו, ניתן למצוא בחברת קל אוטו במחירים חסרי תקדים.

למשל: הונדה סיוויק שנת 2017 במחיר של 72,000 ₪.

ג'יפ מיצובישי OUTLANDER שנת 2016 במחיר של 82,000 ₪.
רכבים פרטיים כמו מאזדה 3 שנת 2014 במחיר של 59,000 ₪.
 
חברת קל אוטו, השיקה לראשונה את אתר Carbay אשר ניתן לרכוש ממנו רכב ישירות מהאתר, מה שמקל על הרכישה. הרכישה באתר carbay קלה ובטוחה, מבלי להתרוצץ ולחתום על מסמכים. נציג החברה יגיע עם הרכב עד לפתח ביתכם לאחר הרכישה. כמו כן, ניתן למצוא בחברה מימון בתנאים אטרקטיביים ובהחזרים חודשיים קבועים ועל פי הנתונים האישיים שלכם.
 
לחברת קל אוטו 40 סניפים בפריסה ארצית וצי רכבים מונה למעלה מ-17,000 רכבים אשר לבטח אחד מהם יתאים לכם. לאחר השוואת רכבים תוכלו לרכוש את הדגם המתאים לכם בתנאים מצויניים וגם לקבל אחריות. בנוסף לאחר תקופה מסוימת תוכלו לבצע בקל אוטו עסקת טרייד אין ולהתחדש עם רכב חדש.
האתר מאובטח בתקן הבינלאומי המחמיר PCI 
eWave