ליסינג מימוני - עסקה משתלמת

ליסינג מימוני בעסקה משתלמת


אם חשבתם לרכוש רכב באמצעות ליסינג מימוני, הכוונה היא לרוב לליסינג פרטי. פעם, נהוג היה להשתמש במושג "מימוני" על מנת להבדיל בינו לבין ליסינג תפעולי אשר נועד למגזר העסקי אבל היום המונח המקובל הוא ליסינג פרטי. הלקוח, יקבל רכב חדש או רכב מחברה המציעה עסקת ליסינג פרטי והכוונה היא להחכרה  כאשר הלקוח מתחזק את הרכב בעצמו. הלקוח ישלם תשלום חודשי למשך כמה שנים על פי הסכם שהחברה מציעה. כל לקוח משלם את הביטוח, הדלק והטסט. חברת הליסינג מציעה את האופציה, לרכוש את הרכב ולהיות בעליו או להחזיר את הרכב לחברת הליסינג.
 
היתרון הנוסף של ליסינג מימוני, הוא שלא צריך להתעסק במכירת הרכב, היות שחברת הליסינג תעשה זאת עבורכם ואתם תוכלו לעבור לרכב הבא שלכם. אז במקום שתרוצו לנסות למכור את הרכב הישן, לשלוח את הרכב הבא שלכם למכון בדיקה ולשלם סכומי כסף לא מבוטלים, חברות הליסינג גם ימכרו וגם יציעו לכם רכב חדש בעסקת טרייד אין בתנאים מצויינים.

 
ליסינג מימוני

תקופת פירעון ארוכה ונוחה לליסינג ממימוני

 
מספר פרטים שצריך לדעת על עסקת ליסינג מימוני, שמציעות חברת ליסינג. ראשית תקופת הפירעון היא ארוכה עד לתקופה של 5 שנים. ניתן ליטול הלוואה ומימון מחברת הליסינג בתנאים משתלמים וריבית נמוכה ממה שהבנקים לרוב מציעים באופן עצמאי. יש לציין, כי ככל ששיעור המקדמה על עסקת ליסינג מימוני, תהיה גבוהה יותר, כך ההחזרים החודשיים יהיו נמוכים יותר. כך שלהון העצמי, קיימת חשיבות מבחינת הכדאיות של עסקה זו. לרוב המקדמה היא בשיעור של עד ל-30% מערך הרכב. לשם כך יש לבצע השוואה בין חברות הליסינג המוכרות ולמצוא את העסקה המשתלמת ביותר עבורכם.
 
גובה התשלומים משתנה על פי שווי הרכב. התשלומים יכולים להגיע ל-36 חודשים או ל-48 חודשים. התשלומים החודשים הינם קבועים. את יתרת התשלום ישלם הלקוח בשיעור של 50% משווי ערך הרכב לפי מחיר מחירון. ניתן לרכוש את הרכב מחברת הליסינג או לנצל את הסכום בתור מקדמה לעסקת ליסינג חדשה. קחו בחשבון שכל לקוח מתאים לעצמו את החלוקה לתשלומים וייתכן שתשלומים לשלוש עד 4 שנים יכולה להכביד, לכן אם אתם יכולים להרשות לעצמכם, בצעו חלוקה ל- 24 חודשים. 

 

חברת הליסינג שתציע לכם עסקת ליסינג מימוני משתלמת

ליסינג מימוני הוא מעין הלוואה לרכישת רכב חדש, אך יש מספר ההבדלים מהותיים לעומת הלוואה ממקור בנקאי או הלוואות חוץ בנקאיות המאפשרות הלוואות לרכב. ניתן יהיה לגלגל את הלוואה של עסקת ליסינג לעסקה חדשה עם החזר חודשי קבוע לכל התקופה. הקהל העסקי נהנה מהלוואה חוץ בנקאית וצבירת רכב באופן פחות מואץ.

בקל אוטו, ישנם הסכמי הנחה מול היבואנים כאשר ההנחה עשויה להגיע לשיעור של 20% ואפילו יותר. ייתכן שהסכום של העסקה, יהיה זול יותר ממחיר הרכב על פי מחיר המחירון, מה שתוכלו לקבל בחברת הליסינג של חברת קל אוטו.
האתר מאובטח בתקן הבינלאומי המחמיר PCI 
eWave