תחרות מתחדשים וחוסכים - קל אוטו!

מהם היתרונות של ליסינג פרטי?

אנשים רבים המעוניינים להתקדם לרכב חדש נהנים ממסלולי רכישה משתלמים, המאפשרים להם להעמיד סכום ראשוני בלבד ולהמשיך לשלם סכום חודשי קבוע בהתאם ליכולת הכלכלית שלהם. כיום, ישנם שלושה מסלולים מרכזיים המאפשרים לממש את העסקה: ליסינג תפעולי, ליסינג פרטי והשכרה. מה ההבדל בין המסלולים השונים? למי מתאים כל מסלול ומסלול? ואיך לבחור את חברת הליסינג הנכונה עבורכם?

כל מה שרציתם לדעת על אפשרויות ליסינג שונות

שלושה מסלולים מרכזיים מאפשרים לרבים לנסוע ברכב חדש, במצב מכני מטופל ותקין. ישנם מסלולים שמתאימים לשוק המוסדי וישנם שיתאימו דווקא לשוק הפרטי. להלן המידע על המסלולים המתאימים לכם:

ליסינג פרטי

ליסינג פרטי מאפשר ללקוחות לנסוע ברכב חדיש ולשלם עליו בהתאם לכיסם. במסלול זה נהוג לשלם מקדמה ראשונית על סכום קבוע וידוע מראש ועליה להוסיף סכום חודשי. ישנן חברות ליסינג אשר מוסיפות על התשלום החודשי את עלות ירידת הערך של הרכב וישנן חברות שלא. העסקה נקבעת לתקופה ידועה מראש, בדרך כלל למשך מספר חודשים כאשר בסופה עומדות בפני הלקוח שתי אפשרויות. האפשרות הראשונה - לסיים את יתרת תשלומי הרכב. האפשרות השנייה - למחזר את העסקה ולהתקדם לרכב הבא. במסלול זה הלקוח הוא הבעלים של הרכב ולא חברת הליסינג ולכן הוא נדרש לתשלום אגרות ביטוח, בחינות רישוי וטיפולים.

למי מתאים מסלול ליסינג פרטי?

המסלול מתאים למי שרוצה ליהנות מרכב חדש ללא צורך במכירת הרכב וגם לאבד משווי ערך הרכב בהמשך.

אילו דגמים מתאימים למסלול? 

ליסינג פרטי ניתן למצוא cמגוון רחב של רכבים משנות ייצור מתקדמות ומיצרנים השונים כמו: פורד, קיה, יונדאי, פולקסווגן ועוד היצע הדגמים הזמינים משתנה ומומלץ להתעדכן עם סוכן המכירות של חברת הליסינג בנושא.

איך לבחור נכון חברת ליסינג פרטי?

חשוב לבחור בחברת ליסינג יציבה וידועה, אשר מתחייבת שהיא תטפל  ברכבים באופן אחראי ובהתאם להנחיות היצרן. חברת קל אוטו מתגאה בשירות ובטיפול אשר היא מעניקה הן ללקוחותיה והן לרכביה.  קל אוטו מאפשרת מסלול ליסינג פרטי לרכבי אפס קילומטר, מציעה מסלולי מימון בהתאמה אישית לצרכים וליכולת הפיננסיות תוך הקפדה על סכום מקדמה נמוך וקבוע. הרכבים זולים באופן משמעותי ממכוניות המוצעות אצל המתחרים. קל אוטו עורכת בדיקות קפדניות של טיב הרכב ומספקת את היסטוריית הטיפולים של כלי הרכב והרכבים אינם משועבדים לאף גורם. בקל אוטו תוכלו לרכוש רכב בראש שקט ללא דאגות וללא תקלות.  

השכרה לטווח ארוך

במסלול השכרה לטווח ארוך  הלקוח מתחייב לרכב לתקופה מוגדרת מראש. הוא יוכל לבחור בין מבחר הדגמים הרווחים בשוק אשר מתאימים לצרכיו, כגון: רכבי מיני קטנים וקומפקטיים, רכבים בעלי שבעה מושבים, רכב שטח, רכבים מסחריים ואף רכבי יוקרה וליהנות מרכב חדיש ותקין. במסלול השכרה לטווח ארוך הלקוח נהנה משירותים נלווים ורמת סיכון נמוכה שכן עלות הביטוח, הטסט, שירותי הדרך והתיקונים מושתת על חברת הליסינג. עלות ההשכרה קבועה וידועה מראש ולתשלום זה צריך להוסיף רק עלות הדלק בהתאם לנסיעה שלכם. ראוי לציין, שהרכב נשאר רשום על שם החברה ולא על שם הלקוח.

למי מתאים המסלול?

השכרה לטווח ארוך מתאימה פחות לתיירים ויותר לספקים או קבלנים אשר זקוקים רכבים לפרקי זמן ארוכים יחסית. השכרה לטווח ארוך ללא ליסינג היא אפשרות מומלצת לעסקים רבים.

ליסינג תפעולי

בשונה ממסלול ליסינג פרטי אשר משית את עלויות התפעול על בעל הרכב, במסלול ליסינג תפעולי אגרות הרישוי, הביטוח והטיפולים השוטפים מושתתים על חברת הליסינג ואף הרכב נשאר על שמה. המסלול מאפשר גמישות רבה, בין אם מדובר על העברת רכב בין נהגים שונים ובין אם מדובר על חברות הנדרשות לצי של רכבים תפעוליים.

למי מתאים המסלול?

הרכבים המוצעים במסלול ליסינג תפעולי הם חדישים מאוד ומתאימים לעסקים ולחברות המפעילות ציי רכב. במסלול ניתן לבחור בין דגמי יוקרה לבין דגמים חסכוניים כמו רכבי מיני או רכבים משפחתיים. רכבים אלו מאפשרים חיסכון לחברה מבחינת עלות הדלק.. ישנן חברות המציעות מסלול תפעולי לרכבים מסחריים (רכבי עבודה) ולמשאיות. וכן מסלולים עם התקשרות קצרת מועד.

לסיכום, כיום ישנם שלושה מסלולים המאפשרים לכם להתקדם לרכב חדש. מסלולי השכרה יתאימו כפתרונות קצרי מועד, מסלולים תפעוליים יתאימו לחברות או עסקים ואילו מסלול הליסינג הפרטי מתאים לכל מי שרוצה להתקדם לרכב חדש בתקציב נגיש וללא כל צורך לעסוק במכירתו העתידית.

למידע נוסף על השכרת רכב כנסו לעמוד הבא
האתר מאובטח בתקן הבינלאומי המחמיר PCI 
eWave