איך בוחרים ליסינג פרטי?

ליסינג פרטי, הינו למעשה מימון לרכישת רכב חדש לטווח ארוך. זוהי שיטה להחכרה ארוכת טווח, אשר גורמת לעסקה להיות משתלמת לבעלי רכב פרטיים. היום כבר אין צורך לשבור חסכונות או ליטול הלוואה לרכישת רכב, היות שחברות ליסינג פרטי, מאפשרות לכם ליהנות מהדגמים החדשים הנמצאים בשוק הרכב בישראל.
 
כל היתרון במימון של ליסינג פרטי, הוא מניעת עוגמת נפש, בזבוז זמן יקר ורכישת רכב מאדם פרטי, אשר אינכם יודעים מה התקלות ברכב וכן, באמצעות שיטת מימון זו, לא תצטרכו לדאוג למכירת הרכב, או לספוג את ירידת ערכו ועוד הפסדים כספיים, היות שחברת ליסינג מציעה לכם את העסקה הטובה והמשתלמת ביותר ברכישת רכב חדש או רכב יד  שנייה מבלי שתשברו את הראש. הרכבים שנמכרים מחברות ליסינג מוכרות, הינם רכבים שעוברים את כל הטיפולים הדרושים ועם אפס תקלות. עובדה זו, גורמת לרבים לרכוש רכב בתנאים משתלמים דרך חברות ליסינג, שמחזיקות ברכבים חדשים ואיכותיים והכל באחריות מלאה.

רכישת רכב יד שנייה שתנאים משתלמים

 
תוכלו לבחור מתוך מגוון מסלולים בעת רכישת הרכב שלכם דרך חברת ליסינג פרטי. לרוב מדובר לתקופה שבין 34-36 חודשים, כאשר בתום תקופת החכירה, תוכלו ליהנות מהנחה משתלמת ומשמעותית על מנת שתוכלו להשלים את רכישת הרכב ולהעביר את הבעלות על שמכם. 
 
שיטת ליסינג פרטי, הפכה מזמן לפופולארית באירופה וארה"ב וכבר כמה שנים שהיא נפוצה גם בישראל. עוד יתרון בולט שמשתלם לנהגים רכישת רכב יד שנייה באמצעות ליסינג פרטי, הינו האפשרות לקיים חוזה ליסינג חדש לרכב חדש יותר בתנאים אטרקטיביים במיוחד, אשר אותם נציין בהמשך.
 
לרוב, בעסקת ליסינג פרטי, יש להפקיד מקדמה בשיעור של אחוז מסוים, אבל היום גם תנאים אלה השתנו וניתן לקבל מימון של 100% ללא צורך בתשלום על מקדמה. 
 
ניתן למצוא כמה אפשרויות בעסקת ליסינג פרטי כמו:

 
  • תשלום מלא על הרכב, כאשר התשלומים ינוכו ממחיר הקרן של הרכב ובתום התשלומים הרכב יעבור לבעלותו הבלעדית של מי שרכש אותו בעסקת הליסינג הפרטי
  •  החזרת הרכב לחברת הליסינג, מה שיביא לסיום העסקה
  • התקשרות בעסקת ליסינג חדשה, כאשר הלקוח מחזיר את הרכב הקודם ומקבל רכב חדש כאשר התשלום ששילם על הרכב הקודם שרכש ישמש לרכישת הרכב הבא. מדובר בעסקת טרייד אין משתלמת.
ליסינג פרטי

הצעה שלא תוכלו לסרב לה - ליסינג פרטי ללא מקדמה

היום בגלל התחרות הרבה בין חברות הליסינג הרבות, תוכלו ליהנות מעסקת ליסינג פרטי ללא מקדמה. שיטה זו של מימון, מושכת לקוחות רבים לחברות הליסינג, היות ומדובר על הצעה שממש קשה לסרב לה. מדובר על שינוי מהותי ואטרקטיבי במיוחד של עסקת ליסינג פרטי, משום שהלקוח, מתחיל מיד במודל תשלומים חודשים ומקבל את הרכב החדש אשר בחר. יש לציין כי למרות שמדובר בעסקה אטרקטיבית מאוד, בכל זאת, כשאר אין מקדמה, התשלומים החודשיים למימון הרכב יהיו גבוהים יותר לעומת המסלול  המסורתי שהיה נהוג עד לפני זמן לא רב.
 
תוכלו לקבל מהיום, ליסינג לרכב חדש או מיד שנייה, ללא כל מקדמה ובתמורה לתשלום חודשי בלבד לתקופה קצובה כמו שלוש שנים ויותר. שיטת ליסינג פרטי, עובדת על רכב יד שנייה או רכישת רכב חדש וגם עסקה זו, ניתנת לכם ללא מקדמה.

 
האתר מאובטח בתקן הבינלאומי המחמיר PCI 
eWave