מבצע מכירות הגדול של קל אוטו

אירוע מכירות
 

אירוע מכירות הגדול של קל אוטו


חיכיתם לזה כל השנה והנה זה מגיע! אירוע המכירות הגדול של השנה מגיע לקל אוטו בחג הסוכות הקרוב. 

 

מגוון הטבות ותנאי מימון מטורפים בחול המועד סוכות. אתם מוזמנים להגיע לסניפים ולקבל עד 38 אחוזים בין התאריכים 15-18 לאוקטובר.  נכון מאוד זאת לא טעות, עד 38% הנחה לרכבי יד ראשונה בסניפי קל אוטו! רוצים לדעת יותר? בבקשה.

 

סובארו אימפרזה

 

בין הדגמים שתוכלו להשיג בהנחה גדולה הוא סובארו אימפרזה משנת 2015. אימפרזה מגיעה עם מנוע בוקסר בנפח 1.6 ליטר עם עיצוב שמאוד מוכר במכוניות היפניות. אימפרזה היא מכונית משפחתית ותיבת הילוכים אוטומטית שיחידת הנעה שלה עובדת מצויין בעליות ובעקיפות חדות. צריכת הדלק שלה היא טובה מאוד. בנוסף, המכונית המשפחתית מרווחות מאוד ומרגישים זאת בנסיעה בינעירונית.

 

אתם מוזמנים לרכוש את סובארו אימפרזה, החל מ- 36,000 ש"ח אחרי 38 אחוזי הנחה!

 

מאזדה 3 אקטיב

 

מאזדה 3 היא משפחתית אהובה ואהודה על הקהל הישראלי, היא מגיעה עם נפח מנוע 1.5 ליטר ומיקום מנוע קדמי רוחבי, וארבעה צילנדרים. כל אלו ועוד מאפשרים לנסיעה מהירה של 185 קמ"ש עם תאוצה ל-100 קמ"ש תוך 11 שניות. מאזדה 3 מגיעה עם בטיחות גבוהה הכוללת 6 כריות אוויר בנוסף היא כוללת את המערכות הבאות: מניעת נעילת גלגלים, תגבור בלימת חירום, בקרת יציבות ועוד. כל אלו ועוד מאפשרים לכם לנסוע בצורה בטוחה בכבישי ישראל.

 

אתם מוזמנים לרכוש את מאזדה 3 , החל מ- 36,000 ש"ח אחרי 25 אחוזי הנחה!

 

יונדאי i 35 

 

יונדאי i35 הוא רכב משפחתי אידאלי המבוסס על דגם i30 הפופלארי. הוא מגיע עם עיצוב מצויין ומנוע נהדר - 1.6 ליטר נפח מנוע הנותן 132 כוחות סוס ותיבת הילוכים הכוללת 6 הילוכים. מבחינת נוחות נסיעה הוא מרשים מאוד ומאפשר נסיעה בינעירונית נוחה גם למשפחה מורחבת. יונדאי הפתיעה עם הדגם הזה מבחינת נפח תא מטען וצריכת דלק טובה במיוחד. מערכת המולטימדיה של יונדאי i35 עשירה ונותנת עוצמת סאונד ראויה. מפרט טכני נוסף באתר החברה.

 

אתם מוזמנים לרכוש את יונדאי i35 ב- 25 אחוזי הנחה בסניפי החברה.

 

טויטה אוריס היברדי 2015

 

איך אפשר לסיים מבצע נהדר כזה בלי רכב היברדי מוביל? טויטה אוריס הוא בדיוק הרכב המתאים. טויטה אוריס מציעה יחידת הנעה ידידותית לסביבה ומכילה את הרכיבים הנדרשים לרכב משפחתי מוביל. המרווח מאחור מצומצם אבל נוחות הנסיעה גבוהה וגם ההתנהגות על הכביש מהנה ונוחה. צריכת הדלק שלה מצויינת לכן זו דגם חסכוני ומצוין לזוג צעיר.

 

אתם מוזמנים לרכוש את טויטה אוריס החל מ- 57,000 ש"ח אחרי 31 אחוזי הנחה!

 

מכירת הרכבים מתבצעת בסניפי קל אוטו בחול המועד סוכות אז כדי שתזדרזו לפני שייגמר.

האתר מאובטח בתקן הבינלאומי המחמיר PCI 
eWave