ליסינג פרטי - חצי רכב +

ליסינג פרטי מותאם לכל לקוח זאת גם על פי יכולת ההחזר החודשי שלו. עם ליסינג פרטי תוכלו לשלם מקדמה קטנה על הרכב ולשלם את ירידת הערך החודשי, זאת במקום לשלם סכום גבוה יחסית בהוצאה חד פעמית. תוכלו לבחור מתוך מגוון דגמים של רכבים. לאחר מספר חודשים, הנהג יוכל לבחור אם הוא מעוניין להשלים את הרכישה של הרכב בתור חלק מעסקת המימון שהוא קיבל ואז להחזיר את הרכב לחברת הליסינג ולעבור לרכב החדש הבא.

כל היתרונות בליסינג פרטי

על מנת להבין היטב מהן היתרונות במסלול של ליסינג פרטי, חשוב להבין שמסלול זה, מונע את הצורך במכירת רכב לאחר כמה שנים. יש לציין, כי שוק הרכבים הישראלים המשומשים הינו רווי וניתן לראות מגרשים עם מכוניות שעומדות תקופות ארוכות ללא קונים. קשה להתמודד עם מכירת רכב בכל כמה שנים וזה יכול להיות בלבול מוח לא מבוטל. לכן, חשוב לדעת שכל אחד, יכול ליהנות ממסלול ליסינג פרטי, מבלי לדאוג למכירת רכב, ירידת הערך שלו והפסדים כספיים נוספים.
 
כל העניין של ליסינג פרטי וליסינג מימוני הוא למעשה, מניעת עוגמת נפש מנהגים שמעוניינים למכור את רכבם, כך ניתן לחסוך זמן יקר כשנהגים רבים מנסים למכור את רכבם במחיר נמוך בהרבה ממה שרכשו.
 
ליסינג פרטי

על ליסינג מימוני, ליסינג פרטי, ליסינג תפעולי וההבדל ביניהם

יש לדעת, כי קיים הבדל בין ליסינג פרטי לליסינג תפעולי. כאשר מדובר על ליסינג מימוני, בעלות הרכב נרשמת על שם הלקוח. בליסינג תפעולי לעומת זאת הבעלות על הרכב תישאר על שם חברת הליסינג. בנוסף בליסינג תפעולי האחריות על אגרת הרישוי, הטיפולים ותיקונים וכן הביטוח על הרכב, תוטל על חברת הליסינג ואילו בליסינג פרטי, התיקונים, הביטוח ואגרת הרישוי, יחולו על הנהג. ליסינג תפעולי, מתאים לחברות גדולות אשר מעוניינות להעמיד לעובדיהם רכבים חדשים, מבלי להתחייב לרכישת הרכב.

ליסינג פרטי מעולם לא היה קל יותר

אם אתם מעוניינים להתקדם לרכב החדש הבא שלכם באמצעות ליסינג פרטי, ישנן חברות ליסינג רבות בישראל שמציעות לכם סוג רכבים במחירים שונים. אחת החברות שמציעות את הליסינג הפרטי המשתלם ביותר, הינה חברת קל אוטו. מה שמבדיל בין החברה לחברות ליסינג אחרות הינו המקדמה הנמוכה והתשלום החודשי הקבוע עם רכישת הרכב מחברת ליסינג, מה שגורם ללקוחות העסקה ליהנות מדמי שימוש קבועים מבלי לספוג את ירידת הערך של הרכב.
 
החברה מציעה: השכרת רכב לתקופות ארוכות וקצרות, מכירת רכב יד ראשונה, טרייד אין, ליסינג פרטי , ליסינג מימוני וליסינג תפעולי. החברה משרתת הן את המגזר העסקי והן את המגזר הפרטי וסניפיה פזורים ברחבי הארץ.

"חצי רכב פלוס", הינה עסקה המייצרת ללקוח פתרון פשוט ונוח במטרה להתקדם לרכב הבא עם עסקת ליסינג מימוני.העסקה בנויה מתשלום מקדמה נמוכה ותשלום חודשי קבוע עם רכישת רכב מליסינג, כך נהנים מרכב בדמי שימוש קבועים - בלי לספוג את ירידת הערך. 
בסיום התקופה מחזירים את הרכב לקל אוטו (בסוף התקופה הלקוח יכול לבחור להשלים את הרכישה בתנאים נוחים).
ניתן להשתמש בעסקת "חצי רכב פלוס" עבור רכבי יד ראשונה.
האתר מאובטח בתקן הבינלאומי המחמיר PCI 
eWave