השכרת רכבים מסחריים ומשאיות

השכרה וליסינג  לרכב מסחרי ומשאיות

רכב מסחרי משמש אותנו למגוון מטרות, עסקיות ופרטיות: השלמת רכב לצי הרכבים של העסק, ביצוע הובלה ואפילו טיול משפחתי של מספר ימים. השכרת רכב מסחרי וליסינג לרכבים מסחריים מהווים פתרון מושלם לעסקים בנפחי עבודה שונים. בקל אוטו אנחנו עומדים לשירותכם עם צי רכבים מסחרי ומשאיות שיהיו לכם לעזר לכל משימה. 

השכרת רכב מסחרי לעסקים – להרוויח יותר בעזרת רכב נוסף

עסקים אשר מבססים את העבודה שלהם על כלי רכב, יכולים להסתייע בהשכרה של רכב מסחרי מסיבה טכנית, כדוגמת רכב שנמצא במסוך, או בשל ריבוי עבודה שמצריך תגבור של כלי רכב. במקום לוותר על הזמנת עבודה או לקנות רכב מסחרי חדש בעלות גבוהה, ניתן לבחור באפשרות של השכרת רכב מסחרי או השכרת משאית – כתלות במשימה. מתלבטים? נשמח לייעץ לכם על מסלול שמתאים בדיוק לעסק שלכם ויאפשר לכם להמשיך לעבוד בקצב גבוה. 

השכרת רכב מסחרי לצרכים אישיים – גדול יותר, זמין יותר

השכרה של רכב מסחרי או משאית יכולה להתאים ללקוחות פרטיים שמעוניינים לבצע מעבר דירה עצמאי, טיול משפחתי וכדומה, ולנצל את גודלם של רכבים אלה בהיבט מספר מושבים ותא מטען גדול. ש לשים לב שבהשכרת רכב מסחרי ומשאיות, לפחות בחלק מהדגמים, אתם נדרשים לרישיון נהיגה בהתאם למשקל הרכב.

ליסינג לרכב מסחרי – המסלול המשתלם לעסקים 

פתחתם עסק חדש או שיש גידול בנפחי העבודה? יתכן שאתם זקוקים לרכב מסחרי לפרק זמן ממושך. ליסינג לרכב מסחרי או משאית הוא פתרון מושלם עבורכם, וחכם יותר מקנייה. בקל אוטו אנחנו מציעים לכם עסקאות ליסינג לרכב מסחרי במסלולים משתלמים ובתאם לצרכים הייחודיים שלכם. אז קדימה - המפתח בפנים!

מהם היתרונות בליסינג והשכרה של רכב מסחרי?

אתם בוחרים את תקופת ההשכרה – זקוקים לרכב מסחרי ליום אחד? גם זה אפשרי! בקל אוטו אין התחייבות מראש להשכרה לתקופה ארוכה ואתם יכולים לבחור את תקופת ההשכרה לצורך העסקי או הפרטי שמותאם עבורכם.
מחיר שכולל הכל – מחיר השכרת רכב מסחרי כולל תחזוקה מלאה, טיפולים, ביטוח הכולל צד ג', שירותי גרירה ורכב חליפי במידת הצורך. אם אתם משכירים את הרכב לפרק זמן ארוך – זה משתלם במיוחד. מערך השירות והתפעול של קל אוטו יעניק לכם פלטפורמה שלמה של שירותים המותאמים לרכב מסחרי או משאית.
מגוון רחב של רכבים – מרכב קטן ועד רכב ענק, מרכב פשוט ועד רכב מסחרי יוקרתי הצי שלנו מורכב מרכבים מסחריים רגילים ומרכבי קירור, כמו גם משאיות קירור. בקל אוטו אנחנו מציעים צי רכבים מגוון לכל משימה.
אפשרות לליסינג – מעוניינים בהשכרת רכב מסחרי לפרק זמן ארוך? יכול להיות שמסלול ליסינג לרכב מסחרי או משאית יתאים לכם יותר. 
רכבים בטוחים ומתוחזקים – בקל אוטו אנחנו מקפידים על צי רכבים מורשים בלבד, המתוחזקים ומטופלים על ידינו בקביעות. מרכזי השירות שלנו מתמחים בטיפול הנדרש לכל סוגי הרכבים המסחריים ולמשאיות.

השכרת רכב מסחרי ומשאית בקל אוטו

קל אוטו היא חברה מובילה בישראל להשכרה ומכירת רכבים במגוון מסלולים, עם ניסיון ומקצועיות של שנים רבות, תוך טיפול במגוון רחב של לקוחות מכל הסקטורים. אנו מחזיקים בצי רכבים מגוון, אשר מתוחזק ומטופל בקביעות כדי להבטיח לכם חוויית נסיעה נעימה ובטוחה. לחברתנו סניפים בפריסה ארצית – מדן ועד אילת. זקוקים להשכרה או ליסינג של רכב מסחרי או משאית? אנו מזמינים אתכם לבצע הזמנה דרך האתר שלנו או ליצור אתנו קשר להתאמה מדויקת בהתאם לדרישות ולצרכים של העסק לכם. קל שנוכל לעזור לכם! 
  
מוקד הזמנות ארצי- השכרת רכב מסחרי 03-7912011 
האתר מאובטח בתקן הבינלאומי המחמיר PCI 
eWave