משאיות למכירה

קבוצת קל אוטו היא מהחברות המובילות בענף הרכב בישראל, בין השאר החברה מתמחה במכירת כל סוגי הרכבים, לרבות משאיות ומסחריות, ממיטב מותגי הרכב ובתנאי תשלום נוחים. בשנת 2009 הוקמה בקבוצת קל אוטו חברת בת הנקראת "קל אוטו הובלה ולוגיסטיקה", החברה מספקת פתרונות מתקדמים ללקוחותיה, ניתן לשכור משאיות ורכבי עבודה, לרכוש משאיות למכירה יד שניה או ראשונה ולקנות רכבי עבודה ומשאיות קלות וכבדות בליסינג. כחברה מובילה בתחומה מציעה קל אוטו הובלה ולוגיסטיקה מענה מקצועי ומותאם אישית לצרכי ולדרישות הלקוח.

איך לקנות משאית בצורה שקולה ואחראית?

קנייה של משאיות יד שניה מחייבת ייעוץ מקצועי. חשוב לזכור כי משאית היא כלי עבודה מרכזי עבור הלקוח. המחיר של דגמי משאיות כבדות או מיוחדות עשוי להגיע לסכום לא מבוטל, לכן יש לקבל החלטה שקולה ואחראית. 
הצוות המיומן והמנוסה של קל אוטו מאפיין את צרכי הלקוח, מציע לו דגם מתקדם העונה במדויק על צרכיו, ומסייע לו לבחור בפתרונות מימון רכב המאפשרים לו לרכוש את המשאית המתאימה ביותר עבורו. כמו כן, אנו מסייעים ללקוח בחישוב הוצאות עתידיות כמו ביטוחים, צריכת דלק, תחזוקה שוטפת, טיפולים, בניית או שיפוץ ארגז, תוספות מיוחדות כמו מנוף או נגרר וכדומה.

משאיות למכירה מותאמות בשבילך

כדי לספק מענה מקצועי מדויק לכל צרכי הלקוחות, בקל אוטו מציעים מגוון דגמים של משאיות חדשות ויד שניה. לאחר אפיון צרכי הלקוח מתאימים עבורו משאית במשקל מתאים (משאית קלה, כבדה וכו'), עם ארגז בהתאם לצרכיו הייחודיים (קירור, פתוח, וילונות וכיוצא בזה), סוג הגיר, מנוע, מרכב וכדומה.

קניית משאית רק מחברה מובילה, אמינה ומוכרת

כאמור, כשמחפשים רכב למכירה ובעיקר בקניית משאית אין מקום לטעויות. לכן, משאיות למכירה או יד שניה קונים רק בחברה ותיקה, גדולה, מוכרת ויציבה כמו קבוצת קל אוטו. אנו מחויבים ללקוחותינו ומספקים מענה מקצועי לכל דרישה ובקשה, פועלים בשקיפות כלפי הלקוח ומציעים בין השאר:
המשאיות של קל אוטו מבטיחות ללקוח שקט נפשי יחד עם שירות ברמה גבוהה הכולל שירותים נלווים כמו גרירה וחילוץ, ביטוח, מוקד שירות זמין מסביב לשעון, טיפולים וחלפים זמינים.

יד שניה משאיות של מיטב מותגי הרכב

כחברה מובילה בתחום ניתן למצוא באתר ובסניפים מגוון דגמים של רכבי עבודה וגם משאיות למכירה. קניית משאית יד שניה מחייבת זהירות ובדיקות קפדניות. בקל אוטו משווקים משאיות משומשות לאחר בדיקה ותוך ייעוץ מקצועי והסברים מפורטים על הרכב וההיסטוריה שלו. 

במחלקת יד שניה משאיות ורכבים מסחריים מכל הסוגים. התקשרו עכשיו לטלפון 6021* ואנו נסייע לכם לרכוש משאית איכותית, חסכונית ובטיחותית, בהתאמה מושלמת לצרכי העבודה והעסק שלכם. 
האתר מאובטח בתקן הבינלאומי המחמיר PCI 
eWave