השכרת רכב 7 מקומות

בקל אוטו ניתן להשכיר גם רכב 7 מקומות. קבוצת קל אוטו מתמחה בשירותי השכרת רכב לתיירים, לעסקים ולפרטיים, לכל מטרה ולתקופות זמן קצרות או ארוכות. החברה מחזיקה צי רכבים גדול ומגוון הכולל בין השאר רכבים מתקדמים ובטיחותיים.  באתר קל אוטו תוכלו להזמין בקליק רכב פנאי שטח או מיני ואן עם 7 מקומות הכולל מיזוג אוויר עוצמתי, אבזור עשיר ותא מטען גדול. 

אז למה להשכיר רכב 7 מקומות?

השכרת רכבים עם 7 מקומות מומלצת במקרים הבאים:
  • למשפחות גדולות עם 3 ילדים או יותר - רכב 7 מקומות מרווח מבטיח נסיעה חלקה ונעימה בלי לסבול מצפיפות ומנהיגה קשה בגלל תלונות הילדים מאחור.
  • הובלת מטענים גדולים בנוחות – אם אתם מעוניינים להעביר מטען גדול, ניתן לקפל במהירות את המושבים האחוריים.  לדוגמה להובלת רהיטים מאיקאה או מההורים, להובלת מטען גדול לצרכי העסק וכדומה. למצבים כאלו ניתן לבקש השכרת רכב 7 מקומות ליום. 
השכרת רכב 7 מקומות

דגמי רכב 7 מקומות להשכרה בקל אוטו

קל אוטו מציעה מגוון דגמים של רכבים עם 7 מקומות לתקופה קצרה או ארוכה. באתר תוכלו לקרוא מידע מפורט אודות הרכבים, ביניהם שני דגמים מומלצים של רכבים עם 7 מקומות:
  • מיצובישי אאוטלנדר- מיצובישי אאוטלנדר רכב פנאי מתקדם מבית מותג הרכב מיצובישי, דגם זה מצויד ב-7 מושבים נוחים, גיר אוטומט, מיזוג אוויר, תא מטען גדול לאחסון 2 מזוודות בקלות, 5 דלתות, מנוע בנזין, 5 כוכבי בטיחות במבחני ריסוק, אבזור עשיר הכולל מערכת מולטימדיה איכותית.
     
  • טויוטה וורסו- מיניוואן מתקדם, חסכוני ובטיחותי מבית מותג הרכב היפני טויוטה. הרכב מצויד ב-7 מקומות ישיבה, עיצוב חיצוני אלגנטי, חלל פנים מעוצב ובעל אופציות מגוונות להתאמת המושבים ותא המטען לכל מטרה, 5 דלתות, גיר אוטומט, כולל מערכות בטיחות.
ראוי לציין כי בזמן שחברות השכרת רכב מציעות דגמים שונים עם 7 מקומות, בקבוצת קל אוטו מתמקדים ברכבים מרווחים ונוחים, עם תא מטען גדול, מערכות בטיחות חדשניות ועיצוב אלגנטי ומלהיב. הצוות המקצועי של החברה מסייע ללקוח לקבל החלטה איזה רכב לשכור, בהתאם לצרכיו הייחודיים, תקציב, מטרת הנסיעה, מרחק צפוי ופרמטרים חשובים נוספים. 

למה כדאי לשכור רכב בקל אוטו?

קל אוטו היא מחברות השכרת הרכב הוותיקות והגדולות בארץ, בין אם אתה מחפש השכרת רכב 7 מקומות באילת או בכל מקום אחר בארץ, תמצא אותנו בשבילך. החברה מספקת פתרונות מקצועיים לכל לקוח ומענה מושלם לכל דרישה ובקשה. השכרת רכב בקל אוטו מבטיחה ללקוח רכב איכותי ומתוחזק עם מערכות טכנולוגיות מתקדמות בתחומי נהיגה ובטיחות. החברה מחויבת לסטנדרטים גבוהים של שירות ומציעה צי רכבים גדול ומגוון, מחיר תחרותי, מוקד שירות זמין מסביב לשעון וכיסוי ביטוחי רחב.   
 

 
האתר מאובטח בתקן הבינלאומי המחמיר PCI 
eWave