ליסינג פרטי - חצי רכב

"חצי רכב", הינה עסקת ליסינג פרטי המייצרת ללקוח פתרון פשוט ונוח במטרה להתקדם לרכב הבא. 

העסקה בנויה משלושה מרכיבים: מקדמה, תשלום חודשי קבוע ואופציה לרכישת הרכב בסוף תקופה.
לפרטים על מבצע חצי רכב פלוס - להתקדם לרכב יד ראשונה קל אחד יכול

גמישותה של העסקה מאפשרת לשנות את משקל הרכיבים השונים בהתאם ליכולת המימון של הלקוח בכלל ויכולת ההחזר החודשית שלו בפרט. בסוף התקופה הלקוח יכול לבחור להשלים את הרכישה או למחזר את העסקה ולהתקדם לרכב הבא.

ניתן להשתמש בעסקת "חצי רכב" עבור רכבי יד ראשונה ועבור רכבים חדשים והיא מיועדת הן ללקוחות פרטיים והן לבעלי עסקים.

מהו ליסינג פרטי?

ליסינג פרטי מותאם לכל לקוח זאת גם על פי יכולת ההחזר החודשי שלו. עם ליסינג פרטי תוכלו לשלם מקדמה קטנה על הרכב ולשלם את ירידת הערך החודשי, זאת במקום לשלם סכום גבוה יחסית בהוצאה חד פעמית. תוכלו לבחור מתוך מגוון דגמים של רכבים. לאחר מספר חודשים, הנהג יוכל לבחור אם הוא מעוניין להשלים את הרכישה של הרכב בתור חלק מעסקת המימון שהוא קיבל ואז להחזיר את הרכב לחברת הליסינג ולעבור לרכב החדש הבא.

כל היתרונות בליסינג פרטי

על מנת להבין היטב מהן היתרונות במסלול של ליסינג פרטי, חשוב להבין שמסלול זה, מונע את הצורך במכירת רכב לאחר כמה שנים. יש לציין, כי שוק הרכבים הישראלים המשומשים הינו רווי וניתן לראות מגרשים עם מכוניות שעומדות תקופות ארוכות ללא קונים. קשה להתמודד עם מכירת רכב בכל כמה שנים וזה יכול להיות בלבול מוח לא מבוטל. לכן, חשוב לדעת שכל אחד, יכול ליהנות ממסלול ליסינג פרטי, מבלי לדאוג למכירת רכב, ירידת הערך שלו והפסדים כספיים נוספים.
 
כל העניין של ליסינג פרטי למעשה, מונע עוגמת נפש מנהגים שמעוניינים למכור את רכבם ולהתחיל להיכנס להרפתקאות, מדובר גם על חיסכון בזמן יקר כשנהגים רבים מנסים למכור את רכבם במחיר נמוך בהרבה ממה שרכשו.
 
ליסינג פרטי

על ההבדלים בין ליסינג פרטי וליסינג תפעולי 

יש לדעת, כי קיים הבדל בין ליסינג פרטי לליסינג תפעולי. כאשר מדובר על ליסינג מימוני, בעלות הרכב נרשמת על שם הלקוח. בליסינג תפעולי לעומת זאת הבעלות על הרכב תישאר על שם חברת הליסינג. בנוסף בליסינג תפעולי האחריות על אגרת הרישוי, הטיפולים ותיקונים וכן הביטוח על הרכב, תוטל על חברת הליסינג ואילו בליסינג פרטי, התיקונים, הביטוח ואגרת הרישוי, יחולו על הנהג. ליסינג תפעולי, מתאים לחברות גדולות אשר מעוניינות להעמיד לעובדיהם רכבים חדשים, מבלי להתחייב לרכישת הרכב.

ליסינג פרטי מעולם לא היה קל יותר

אם אתם מעוניינים להתקדם לרכב הבא שלכם עם ליסינג פרטי, ישנן חברות ליסינג רבות בישראל שמציעות לכם סוג רכבים במחירים שונים. אחת החברות שמציעות את הליסינג הפרטי המשתלם ביותר, הינה חברת קל אוטו. מה שמבדיל בין החברה לחברות ליסינג אחרות הינו המקדמה הנמוכה והתשלום החודשי הקבוע עם רכישת הרכב מחברת ליסינג, מה שגורם ללקוחות העסקה ליהנות מדמי שימוש קבועים מבלי לספוג את ירידת הערך של הרכב. 
 
החברה מציעה:

1. השכרת רכב לתקופות ארוכות וקצרות.

2. מכירת רכב יד ראשונה

3. טרייד אין

4. ליסינג פרטי

5. ליסינג מימוני

6. ליסינג תפעולי


החברה משרתת הן את המגזר העסקי והן את המגזר הפרטי וסניפיה פזורים ברחבי הארץ.

מלא טופס פניה